امام‌جمعه موقت زیراب:شمارش‌معکوس نابودی رژیم عربستان‌سعودی رقم‌خورد/امام‌جمعه پل‌سفید:عربستان در دامن امریکا و انگلیس قرار‌دارد/امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:راهپیمایی اربعین فوق تصورّ‌ها بود

پرینت
امام‌جمعه موقت زیراب:شمارش‌معکوس نابودی رژیم عربستان‌سعودی رقم‌خورد

امام‌جمعه موقت زیراب با اشاره به وضعیت عربستان‌سعودی از شمارش‌معکوس نابودی این رژیم خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر در حطبه‌های نماز‌جمعه زیراب با تسلیت اربعین حسینی، گفت: اربعین حسینی، معجزه الهی است تا نسل‌ها را بعد از هزار و 400 سال در مقابل استکبار قرار دهد و راه حق را از باطل جدا کند.

وی با بیان اینکه اربعین، سند حقانیت و شور و شعور مسلمانان است، افزود: نسل جوان اگر طالب حق و خواهان نابودی باطل هستند باید از فرهنگ حسینی پیروی کنند تا به مقصود برسند.

امام‌جمعه موقت زیراب، زنده‌شدن فرهنگ حسینی را باعث عبور با بی‌اعتنایی از کنار سخنان «ترامپ» ذکر و خاطر‌نشان‌کرد: با پیروی از منویات مقام‌معظم رهبری، اتکا به ایمان جوانان مؤمن و تقویت اقتصاد مقاومتی به الگویی در جهان معرفی می‌شویم.

ذاکری‌خطیر با اشاره به اینکه سپاه از ملت است و دشمن نمی‌تواند سپاه را از ملت جدا کنید، اظهار‌کرد: سپاه دارای ارتش ده‌ها میلیونی به نام بسیج دارد و دشمن از موشک می‌ترسد و ما از سپاه حمایت می‌کنیم و اگر سپاه موشک نمی‌ساخت دشمنان، ما و حزب‌الله و حماس را نابود می‌کرد.

خطیب جمعه زیراب به وضعیت عربستان اشاره کرد و گفت: شمارش‌معکوس نابودی رژیم عربستان‌سعودی رقم‌خورد و به زودی مثل صدام بر‌‍چیده می‌شود.

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه پل‌سفید:عربستان در دامن امریکا و انگلیس قرار‌دارد

امام‌جمعه پل‌سفید با اشاره به وضعیت عربستان، گفت: عربستان در دامن امریکا و انگلیس قرار‌دارد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه ایرانی‌ها با شمشیر و زور مسلمان نشدند، اظهار‌کرد: شکست تمدن صنعتی غرب باعث‌شد که به فحشا و شراب متوسل شدند تا دین محمد‌(ص) را بشکنند.

وی با بیان اینکه بر طبق نظر کارشناسان مختلف، قرآن همه الحان موسیقی جهان را در خود دارد، افزود: فرزندان ما با آموزه‌های قرآنی بیگانه هستند و در این موضوع همه ما مقصر هستیم.

امام‌جمعه پل‌سفید با بیان اینکه جامعه باید علم‌محور باشد، خاطر‌نشان‌کرد: حضرت امام حسن‌عسکری(ع)، سخن‌راستی و خوش‌اخلاقی شیعه را باعث شادی ائمه ذکر کردند.

خطیب‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه در جنگ جهانی اول و دوم جهانی، ایران اعلام بی‌طرفی کرد و در هر 2 جنگ هم اشغال شد و این موضوع قابل توجه «ترامپ» باشد، اظهار‌کرد: اجتماع عظیم در اربعین حسینی موضوعی جهانی است و مقام‌معظم‌رهبری بر ثبات‌قدم در‌آن تأکید کردند.

قربانی با بیان اینکه عربستان عددی نیست که در برابر ملت ایران با تمدن 7 هزار ساله قرار گیرد و سر‌عربستان در دامن امریکا و انگلیس قرار‌دارد، گفت: ما علما، انتخابات، حقوق شهروندی، آزادی داریم و ایران سرزمین شهیدان و اهل‌بیت حضرت‌محمد(ص) است.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:راهپیمایی اربعین فوق تصورّ‌ها بود

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی، راهپیمایی اربعین را فوق تصورّ‌ها ارزیابی کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی با تقدیر از واقفین و متولیان رُقَبات، گفت: وقف از مصادیق باقیات و صالحات است و واقف با وقف، خود را جاوید می‌کند برخی از مستأجرین رُقَبات برای پرداخت موقوفه، سهل‌انگاری نکنند.

وی با بیان اینکه ششمین مرحله کمک به جبهه مقاومت از سوادکوه‌شمالی ارسال می‌شود، افزود: 4 میلیون تومان شامل 330 کیلو برنج و 30 تحته پتو از طرف مردم سوادکوه‌شمالی برای جبهه مقاومت آماده‌شد و ارسال‌می‌شود.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی به اهمیت کتاب‌خوانی اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: قرآن به عنوان معجزه پیامبر‌گرامی اسلام است و باعث هدایت پرهیزکاران است و کتاب در دین اسلام دارای منزلت و جایگاه بالایی است و مقام‌معظم‌رهبری، تنبلی در خواندن کتاب را از بزرگ‌تر‌ین تنبلی‌ها ذکر کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه راهپیمایی 13 آبان بار دیگر عظمت جمهوری اسلامی را نشان داد و امید‌ دشمنان را نا‌امید کرد، اظهار‌کرد: برنامه راهپیمایی اربعین فوق تصورّ‌ها بود و قدرت‌نمایی 20 میلیونی آن تأثیر جهانی گذاشت.

وی با بیان اینکه جوانان ما راه را پیدا کردند و راهپیمایی اربعین از حوادث برجسته‌ای است که خداوند بر ما منت گذاشت، گفت: راهپیمایی نمادی برای اظهار علاقه به اهل بیت(ع) شد و خدا را باید شاکر باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس