مدیر‌دفتر انجمن هنر‌های نمایشی شعبه سوادکوه خبر‌داد؛ ساماندهی گروه‌های نمایشی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

پرینت
مدیر‌دفتر انجمن هنر‌های نمایشی شعبه سوادکوه خبر‌داد؛ ساماندهی گروه‌های نمایشی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

مدیر‌دفتر انجمن هنر‌های نمایشی شعبه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از ساماندهی گروه‌های نمایشی این 2 شهرستان خبر داد.

محسن نجفی عصر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه مجمع عمومی انجمن هنرهای نمایش شهرستان سوادکوه با حضور هنرمندان و مسؤولان برگزار شد، گفت: رئیس انجمن هنر‌های نمایشی مازندران با حضور در انجمن نمایش شهرستان سوادکوه به بیان دیدگاه‌ها و انتظارات خود اشاره کرد و حکم مدیر‌دفتر انجمن هنر‌های نمایشی شعبه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی را به من ابلاغ‌کرد.

وی با بیان اینکه مشکلات هنرمندان نمایش شهرستان سوادکوه در جلسه با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس انجمن هنر‌های نمایشی مازندران، بررسی شد، افزود: بیمه هنرمندان از موضوع‌های اولویت‌دار برای فعالان عرصه نمایش است که باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیر‌دفتر انجمن هنر‌های نمایشی شعبه سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از بررسی نحوه عضو‌پذیری علاقه‌مندان جدید به عرصه تئاتر خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: برگزاری کلاس‌های آموزشی حوزه‌های مرتبط با نمایش و دعوت از اساتید برحسته نیز در جلسه انجمن نمایش شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی مورد برنامه‌ریزی قرار گرفت.

نجفی به توانمندی هنرمندان شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اشاره کرد و گفت: ساماندهی گروه‌های نمایشی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از اولویت‌های مشترک اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنر‌های نمایشی است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس