تقدیر مدیران درمانی و بهداشتی استان گلستان از رئیس و کادر درمانی و پرستاری بیمارستان شهدای زیراب

پرینت
فارس از آخرین وضعیت مصدومان اتوبوس تهران ـ گنبد گزارش می دهد
معاون درمان، مدیر درمان و رئیس فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان گلستان به همراه نماینده استانداری گلستان با حضور در بیمارستان شهدای زیراب از رئیس و کادر درمانی و پرستاری بیمارستان شهدای زیراب تقدیر کردند.
انتقال 3 مصدوم به استان گلستان/ بستری بودن 5 مصدوم در بخش ویژه/ عیادت مسوولان علوم پزشکی مازندران و گلستان از مصدومان
19 مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس تهران ـ گنبد در 4 بیمارستان مازندران بستری شدند و از این تعداد، 5 نفر در بخش ویژه مراقبت می شوند، امشب 3 نفر از مصدومان به دلیل امکان شرایط جابه‌جایی، به استان گلستان منتقل شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، حدود ساعت 18 و 30 دقیقه روز یکشنبه 14 آبان ماه جاری یک دستگاه اتوبوس با حدود 40 سرنشین که از تهران عازم گنبد بود در جاده سوادکوه به قائم‌شهر به دلیل نقص فنی واژگون می شود و بر اثر این حادثه 14 تن کشته و 25 نفر مصدوم شدند، مصدومان به چهار بیمارستان شامل زیراب سوادکوه، شهید بهشتی بابل، امام خمینی(ره) ساری و ولی عصر(عج) قائمشهر منتقل می شوند.

یکی از مصدومان از بستری شدن امتناع می‌کند، پنج مصدوم نیز با درمان سرپایی مداوا و ترخیص شدند، 19 مصدوم همچنان بستری هستند، بنا بر اعلام مسوول روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی مازندران، تا امروز هیچ کدام از مصدومان ترخیص نشدند و تحت مراقبت قرار دارند.

فرزاد گوهردهی به فارس گفت: در بخش ویژه پنج مصدوم بستری هستند که دو نفر از آنها وضعیت نسبتا وخیم دارند، تمامی مصدومان در بهترین شرایط و با استفاده از همه امکانات و تخصص‌های مربوطه تحت مراقبت و رسیدگی هستند.

وی با اشاره به اینکه 6 مصدوم حادثه در بیمارستان زیراب سوادکوه بستری بودند، افزود: با توجه به اینکه امکان انتقال سه بیمار از این بیمارستان به استان گلستان وجود داشت؛ این مصدومان دقایقی پیش آماده انتقال به گلستان شدند.

* عیادت رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مصدومان حادثه

به گزارش فارس، روز دوشنبه سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران و هیأت همراه ایشان از مصدومان حادثه مذکور در بیمارستان‌های ساری، قائم‌شهر، سوادکوه و بابل عیادت کردند و از وضعیت درمانی آنها مطلع شدند.

موسوی ضمن تسلیت جانباختن 14 نفر در این حادثه، با خانواده مصدومان حاضر در بیمارستان گفت‌وگو کرد و به آنها اطمینان داد از همه امکانات برای رسیدگی به عزیزانشان استفاده شده است.

* عیادت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان از مصدومان
به گزارش فارس، با توجه به اینکه مسافران اتوبوس سانحه دیده تهران  ـ گنبد بیشتر اهل استان گلستان بودند، لذا امروز معاون درمان، مدیر درمان و رئیس فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان گلستان به همراه نماینده استانداری گلستان با حضور در بیمارستان شهدای زیراب پیگیر وضعیت درمانی مصدومان حادثه شدند.

آنها از روند رسیدگی به مصدومان ابراز رضایت داشتند و از زحمات رئیس و کادر درمانی و پرستاری بیمارستان زیراب تشکر کردند.
به گزارش فارس، 6 مصدوم حادثه واژگوتی اتوبوس تهران  ـ گنبد در بیمارستان شهدای زیراب بستری شدند که دقایقی پیش سه مصدوم با توجه به امکان انتقال آنها به استان گلستان منتقل شدند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس