آخرین اطلاعات از واژگونی اتوبوس در «دو‌گل» سوادکوه؛ صدور جواز دفن برای 9 تن از جان‌باختگان//بستری بودن 19 مصدوم در 4 بیمارستان//پیگیری قضایی حادثه تصادف محور سوادکوه

پرینت
آخرین اطلاعات از واژگونی اتوبوس در «دو‌گل» سوادکوه

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران خبر داد

تکه‌تکه شدن جسد یکی از قربانیان تصادف محور سوادکوه/ صدور جواز دفن برای 9 تن از جان‌باختگان

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اعلام اینکه تعداد دقیق کشته‌شدگان حادثه واژگونی اتوبوس سوادکوه 13 نفر است، علت اشتباه آماری در اعلام تعداد کشته‌های تصادف سوادکوه را دو تکه شدن جسد یکی از قربانیان برشمرد.

علی عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: تعداد دقیق کشته‌شدگان حادثه واژگونی اتوبوس سوادکوه 13 نفر است.

وی بیان کرد: به‌دلیل دو تیکه بودن یک جسد احتمال می‌رفت که متعلق به 2 نفر باشد که با تشخیص هویت مشخص شد یک فرد بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران تصریح کرد: 9 تن از جان‌باختگان حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه شناسایی و تشخیص شده و جواز دفن برای آنان صادر شده است.

عباسی در پایان گفت: برای شناسایی و تشخیص هویت چهار تن از جان‌باختگان دیگر این حادثه اقدامات لازم انجام شده و منتظر هستیم تشخیص هویت توسط خانواده تأیید شود.

حال مساعد 3 مصدوم بابلی حادثه واژگونی اتوبوس در سوادکوه

حال 3 مصدوم بابلی حادثه واژگونی اتوبوس سوادکوه که به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند مساعد است.

به گزارش خبرگزاری فارس در شهرستان بابل، در پی واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه که عده‌ای از عزیزان جان باختند سه خانم 30 و 40 ساله که از مسافران این اتوبوس و اهل بابل بودند به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

متخصص اورژانس بیمارستان شهید بهشتی بابل از مساعد بودن حال هر سه بیمار خبر داد و اظهار کرد: این بیماران ساعت 10 شب گذشته به این بیمارستان منتقل شدند که یکی از سه بیمار با احتمال ضایعه نخاعی وارد بیمارستان شد که چنین نبود و حال بیمار خوب است.

باقریان افزود: حال دو بیمار دیگر که دچار شکستگی هستند نیز مساعد و تحت درمان هستند.

و اما مصدومان این حادثه نیز اظهار کردند که ساعت 6 در عالم خواب و بیداری با صدای جیغ و فریاد از خواب بیدار شدیم، شاهد بودیم که راننده قادر به مهار ماشین که ترمز بریده بود نشد و ماشین چپ کرد و بعد از آن بیهوش شدیم و چیزی متوجه نشدیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران:

تعداد فوتی‌های اتوبوس گنبد ـ تهران 14 نفر است/5 نفر از بیمارستان مرخص شدند/ بستری بودن 19 مصدوم در 4 بیمارستان

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: تعداد فوتی‌های حادثه واژگونی اتوبوس تهران ـ گنبد 14 نفر است و اعلام آمار 15 کشته اشتباه است، به این دلیل که صبح امروز یک تصادفی غیرمرتبط با این حادثه در بیمارستان امام خمینی ساری فوت شد، استنباط آماری اشتباه صورت گرفت.

فرزاد گوهردهی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس تهران  ـ گنبد که شب گذشته اتفاق افتاده است، اظهار کرد: در این سانحه دلخراش، 25 نفر شامل 15 مرد و 10 زن مصدوم و به چهار بیمارستان استان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه از 25 مصدوم، اکنون تنها 19 نفر بستری هستند، تصریح کرد: تا صبح امروز پنج نفر مرخص شدند، در حال حاضر 6 نفر در بیمارستان زیراب، سه نفر در بیمارستان شهید بهشتی بابل، یک نفر در بیمارستان ولی‌عصر(عج) قائم‌شهر و 9 نفر نیز در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری بستری هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران افزود: یک مصدوم نیز در همان ابتدا، با رضایت خود از بستری شدن در بیمارستان امتناع کرد.

گوهردهی گفت: از پنج مصدوم مرخص‎شده، دو نفر از بیمارستان ولی‌عصر(عج) قائم‌شهر و سه نفر نیز از بیمارستان زیراب بودند.

وی درباره فوتی‌های حادثه اظهار کرد: 14 فوتی داشتیم که تاکنون براساس اعلام پزشکی قانونی، 6 تن تعیین هویت شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در پاسخ به اینکه منابع بیمارستانی از فوت یک خانم 25 ساله در بیمارستان امام خمینی(ره) ساری خبر داده‌اند و گفته شده آمار فوتی‌ها به 15 تن رسیده است، تصریح کرد: این مورد نیز تصادفی بوده اما مربوط به حادثه اتوبوس تهران ـ گنبد نبوده است، لذا آمار فوتی‌ها همان 14 نفر است.

دادستان سوادکوه خبر داد

پیگیری قضایی حادثه تصادف محور سوادکوه

دادستان عمومی و انقلاب سوادکوه از پیگیری قضایی حادثه رانندگی در محور سوادکوه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی دادگستری مازندران، رسول محمدی، گفت: راننده این اتوبوس زنده است و دستور قضایی و تحقیقات برای مشخص شدن علت دقیق حادثه ادامه دارد.

وی افزود: اتوبوس مورد نظر قدیمی بوده و در نزدیکی تونل ورسک خودرو کنترل خود را از دست داده است.

دادستان عمومی و انقلاب سوادکوه گفت: در اثر این حادثه و برخورد به گادریل در نزدیکی تونل ورسک، 14 نفر از سرنشینان کشته و 24 نفر مجروح شدند.

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران:

ششمین فوتی حادثه اتوبوس در سوادکوه تعیین هویت شد

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: ششمین فوتی حادثه اتوبوس در سوادکوه تعیین هویت شد.

علی عباسی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: ششمین فوتی حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه شناسایی و تعیین هویت شد.

وی افزود: سید حمیدرضا حسینی فرزند حبیب‌الله 49 ساله ششمین فوتی بوده که در این حادثه جان باخته است.

به گزارش فارس، حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه تا این لحظه 15 فوتی داشته که از این تعداد 6 تن آنان شناسایی و تعیین هویت شدند.

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد

نقص سیستم ترمز؛ علت اولیه حادثه واژگونی اتوبوس در سوادکوه

رئیس پلیس راه مازندران گفت: علت اولیه حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه نقص در سیستم ترمز بوده است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس