فرماندار سوادکوه اعلام کرد جزئیاتی تازه از واژگونی مرگبار اتوبوس در سوادکوه /تردد عادی در محور سوادکوه /13 جسد و 24 مصدوم نتیجه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه

پرینت
فرماندار سوادکوه اعلام کرد

جزئیاتی تازه از واژگونی مرگبار اتوبوس در سوادکوه

/تردد عادی در محور سوادکوه

/13 جسد و 24 مصدوم نتیجه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه

فرماندار سوادکوه جزئیاتی تازه از واژگونی مرگبار اتوبوس در محور این شهرستان را اعلام کرد و از وجود 13 کشته و 24 مصدوم در واژگونی این اتوبوس خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم دقایقی قبل در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه، گفت: امداد‌رسانی اصلی به مصدومان و جمع‌آوری اجساد حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه به اتمام رسید و تلاش برای پیدا‌کردن اجساد احتمالی ادامه‌دارد.

وی با بیان اینکه تعداد اجساد 13 یا 14 جسد است و تردید در تعداد اجساد به دلیل وضعیت یکی از اجساد است، افزود: واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه با 24 مصدوم همراه بود که 20 مصدوم آن برای اتوبوس و 4 مصدوم دیگر آن برای هیوندایی است که با اتوبوس برخورد کرد.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه حادثه عصر امروز در منطقه «دو‌گل» سوادکوه «واژگونی اتوبوس» بود که در برخی از اخبار به اشتباه «سقوط اتوبوس» بیان شد، گفت: محور سوادکوه که به دلیل حادثه واژگونی اتوبوس در این محور به صورت پراکنده در حدود یک‌ساعت مسدود بود، باز‌گشایی شد و تردد در این محور ادامه دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس