نماینده قائم‌شهر و سوادکوه‌ در مجلس ‌شورای اسلامی: دانش‌آموزان امروز برای سازندگی فردا تربیت می‌شوند+تصاویر راهپیمایی 13 آبان سوادکوه

پرینت
نماینده قائم‌شهر و سوادکوه‌ در مجلس ‌شورای اسلامی: دانش‌آموزان امروز برای سازندگی فردا تربیت می‌شوند

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه‌ در مجلس ‌شورای اسلامی با تقدیر از حضور در راهپیمایی 13 آبان، گفت: دانش‌آموزان امروز برای سازندگی فردا تربیت می‌شوند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌، عبدالله رضیان در جمع راهپیمایان 13 آبان مردم سوادکوه با اشاره به اینکه در دوران دفاع‎مقدس برای دریافت موشک ار کشورهای دیگر محتاج‌بودیم، اظهار‌کرد: امروز دشمنان‌مختلف از قدرت‌ ما وحشت دارند و کسانی که برای کشور ما توطئه کنند از قدرت ما آگاهی دارند.

وی با بیان اینکه رژیم‌صهیونیستی همیشه توطئه‌گر بود و ما با قدرت در برابر آنان ایستادیم، افزود: دانش‌آموزان در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند و حضورشان در تجمع‌ها و راهپیمایی در پیشانی آن بود و در طول دفاع مقدس هم حضور دانش‌آموزان، جنگ را پیش برد و خودم هم به عنوان دانش‌آموز در دفاع مقدس حضور داشتم.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی به ابعاد قدرت جمهوری اسلامی ایران اشاره و خاطر‌نشان کرد: قدرت علمی، هسته‌ای و رونق مختلف از طرف همین دانش‌آموزان دیروز انجام شد و دانش‌آموزان امروز هم برای سازندگی فردا تربیت می‌شوند.

رضیان با بیان اینکه با تمام‌توان در این نظام و در کنار رهبر نظام قرار‌داریم، اظهار‌کرد: ارزش نظام جمهوری اسلامی ایران، رهبری و ملت هستند و قدرت و سربلندی این نظام در جهان با رهبری مقام‌معظم رهبری است و حضور در راهپیمایی های مختلف بیانگر ایستادگی ملت ایران در کنار ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران است.

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه‌ در مجلس ‌شورای اسلامی با تقدیر از حضور در راهپیمایی 13 آبان در شهر‌های پل‌سفید و زیراب، گفت: مشکلات مختلف را باید حل کنیم و حل مشکلات در اولویت ما باشد و این توان را حاکمیت دارد.

عکس ها از داوود رسولی – مهر‌علی رهنمای

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس