امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: تسخیر لانه‌جاسوسی آغاز عریان‌ شدن ‌سیاست‌های استکباری امریکا بود

پرینت
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: تسخیر لانه‌جاسوسی آغاز عریان‌ شدن ‌سیاست‌های استکباری امریکا بود

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی تسخیر لانه‌جاسوسی را آغاز تحول عمیق در سطح جهان برای آغاز عریان‌‌شدن ‌سیاست‌های استکباری امریکا ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در جمع راهپیمایان 13 آبان شهرستان سوادکوه‌شمالی با گرامی‌داشت یوم‌الله 13 آبان، گفت: در تاریخ همه نهضت‌های بزرگ، روزهای سرنوشت‌ساز وجود دارد و 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی روز تقابل حق و باطل است.

وی به مبارزه امام راحل با رژیم ستم‌شاهی و تبعید ایشان به ترکیه در سال 1343 و به شهادت دانش‌آموزان در 13 آبان 1357 که روز دانشآاموز نام گرفت اشاره کرد و افزود: خاتمه حیات مملو از خیانت و خباثت امریکا در لانه جاسوسی آنان که به اشتباه سفارت نامیده‌شد، توسط دانشجویان در 13 آبان 1358 انجام شد.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی به برنامه‌های امریکا برای بر‌اندازی جمهوری اسلامی ایران اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: تسخیر لانه‌جاسوسی یک‎رخداد سیاسی نبود بلکه آغاز تحول عمیق در سطح جهان برای عریان‌ شدن‌ سیاست‌های استکباری امریکا بود.

ابراهیمی به پیام امام خمینی(ره) درباره تسخیر لانه‌جاسوسی اشاره‌کرد و افزود: تسخیر لانه‌جاسوسی به تعبیر امام راحل، انقلاب دوم و بزرگ‌تر از انقلاب اول بود و این حرکت دانشجویان معترض خشم امریکا را برانگیخت و به‌صورت مختلف به ایران فشار و جو‌تبلیغی منفی را به وجود آوردند.

وی با بیان اینکه اقدامات امریکا بر‌علیه ایران تا‌کنون بی‌ثمر شد به قطع کامل روابط سیاسی امریکا در سال 1359، حمله امریکا به ایران و شکست مفتضحانه در طبس، محاصره اقتصادی و بلوکه‌شدن سرمایه‌های ایران اشاره‌کرد و با بیان اینکه دشمنی‌های نظام استکباری، تاکنون خللی در اراده ملت‌ایران در مبارزه با امریکا ایجاد نکرد، اظهار‌کرد: بازگشت به فرهنگ اسلامی به دلیل آن است که مبارزه فداکارانه ملت ایران ترفند استکباری که ملل شرق و مسلمانان را فاقد‌ توان مقابله با نظام استکباری دانستند را ابطال کرد و قدرت واقعی، مردم با ایمان هستند و ملت ما مراقبت کنند که دشمنان در صفوف آنان نفوذ نکنند و تخم نفاق نپاشند و وحدت و همدلی در برابر استکبار جهانی افزایش یابد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس