رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه: پدافند‌غیر‌عامل فرهنگی می‌تواند آغازی برای ادبیات جدید انقلاب باشد

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه:

پدافند‌غیر‌عامل فرهنگی می‌تواند آغازی برای ادبیات جدید انقلاب باشد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی پدافند‌غیر‌عامل فرهنگی را آغازی برای ادبیات جدید انقلاب توصیف‌کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جمع فعالان رسانه‌های مجازی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برقراری تعامل بین فعالان رسانه‌ها با مدیران ادارات و نهاد‌ها باعث کاهش بسیاری از مشکلات می‌شود، گفت: در جلسات هفتگی خبرنگاران شهرستان سوادکوه، مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان مورد‌بررسی قرار می‌گیرد و می‌تواند به مسؤولان هم مشاوره داده‌شود.

وی با بیان اینکه توجه به فرهنگ در ابعااد مختلف باید مورد بررسی قرار گیرد، افزود: واژه «توانستن» در مسائل رسانه‌ای مورد توجه قرار گیرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، پدافند‌غیر‌عامل‌فرهنگی را ضرورت جامعه امروز و ارتقا‌بخش فعالیت‌های فرهنگی، هنری، علمی و دینی توصیف کرد و با بیان اینکه حفظ هویت از اولویت‌های نظام اسلامی در برابر دشمنان است، خاطر‌نشان کرد: پدافند‌غیر‌عامل‌فرهنگی با هجمه‌های فرهنگی دشمنان مقابله می‌کند و حافظ سنگر‌های عقیدتی است.

موسوی به ضرورت توجه به حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی اشاره کرد و گفت: پدافند‌غیر‌عامل فرهنگی می‌تواند آغازی برای ادبیات جدید انقلاب اسلامی باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس