معاون فرماندار شهرستان سوادکوه: جنگ‌نرم سازماندهی‌شده بر علیه ارزش‌های ایران اسلامی در جریان است

پرینت
معاون فرماندار شهرستان سوادکوه:

جنگ‌نرم سازماندهی‌شده بر علیه ارزش‌های ایران اسلامی در جریان است

معاون فرماندار شهرستان سوادکوه از جنگ‌نرم سازماندهی‌شده بر علیه ارزش‌های ایران اسلامی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عین‌الله طالبی صبح امروز در «جلسه پدافند‌غیر‌عامل با اصحاب رسانه و فعالان فضای‌مجازی سوادکوه» با گرامی‌داشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، شهید حسین‌ فهمیده را نمونه بارز رشادت و الگویی برای جوانان و نو‌جوانان ذکر کرد و گفت: پدافند غیر‌عامل، دفاع در برابر دشمنی است که دیده‌نمی‌شود و در ابعاد مختلف جامعه خود را نشان می‌دهد.

وی به اهمیت پدافند‌غیر‌عامل از نظر مقام‌معظم رهبری اشاره‌کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی هم نوعی پدافند‌غیر‌عامل است و همه ادارات و نهاد‌ها دارای برنامه‌هایی در حوزه پدافند‌غیر‌عامل هستند.

معاون فرماندار شهرستان سوادکوه به اسلام‌هراسی و ایران‌هراسی دشمنان اشاره کرد و با بیان اینکه دشمنان از قدرت ایران اسلامی می‌ترسند، خاطر‌نشان کرد: تحریم‌ها و جنگ‌نظامی دشمنان در قدرت کشور ما اثر‌گذار نبود و دشمنان ما سرمایه‌گذاری فرهنگی برای دشمنی با کشور ما را در اولویت خود دارند.

طالبی از جنگ‌نرم سازماندهی‌شده بر علیه ایران اسلامی خبر‌داد و حمله به ارزش‌ها و خانواده را از اهداف اصلی دشمنان دانست.

وی خواستار آگاهی‎رسانی رسانه‌ها به جامعه و دوری از تبدیل فعالیت‌رسانه‌ای به میدان‌تسویه‌حساب‌ها ذکر کرد و گفت: دفاع‌مقدس یک ارزش است و درک‌عمیق‌تر دنیای غنی دفاع‌مقدس باید در جامعه مورد توجه باشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس