سرپرست جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه خبر داد؛ ارائه تسهیلات سرما‌زدگی به 65 کشاورز سوادکوهی

پرینت
سرپرست جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه خبر داد؛ ارائه تسهیلات سرما‌زدگی به 65 کشاورز سوادکوهی

سرپرست جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به خسارت سرما‌زدگی به 139 نفر در سوادکوه از دریافت تسهیلات برای 65 نفر و تشکیل پرونده برای بقیه خبر داد.

محمد‌ اسماعیلی عصر‌امروز در گفت‌و گو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، از شناسایی و ضبط گوشت طیور غیر‌بهداشتی و مشکوک به آنفلونزای پرندگان در شهرستان سوادکوه خبر داد و گفت: فعالیت‌های مورد‌نظر در مسیر تولید غذای سالم برای جامعه‌ای سالم، گشت ویژه جهادکشاورزی شهرستان سوادکوه با همکاری دامپزشکی و انتظامی شهرستان برای پیگیری آنفلونزا تشکیل شد و تعدادی از محصولات غیر‌بهداشتی سنتی و محلی در حال توزیع را ضبط و به متخلفین هشدار داده‌شد.

وی از پرداخت ٨ هزار و ۵٠ میلیون ریال تسهیلات سرمازدگی در شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: 139 نفر به دلیل سرما‌زدگی دچار خسارت شدند که پرونده آنان تشکیل و به بانک معرفی شد که 65 نفر موفق به دریافت تسهیلات شدند و بقیه در مرحله تشکیل پرونده هستند.

سرپرست جهاد‌کشاورزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه خسارت‌دیدگان سرما در 3 مرحله به بانک‌های عامل معرفی شدند، خاطر‌نشان کرد: مبلغ مورد نظر برای خسارت‌دیدگان 10 هزار میلیون ریال است که تاکنون 8 هزار و 50 میلیون ریال آن جذب شد.

اسماعیلی به برگزاری جلسه میز‌خدمت با حضور رئیس بانک کشاورزی و کارشناسان جهاد‌کشاورزی خبر داد و با بیان اینکه این جلسه به‌منظور تسهیل روند رونق اقتصادی و کمک به حل مشکلات بهره‌برداران بخش کشاورزی و دامپروری برگزار شد، گفت: در جلسه با مدیر بانک کشاورزی خواسته شد تا با توجه به وضعیت آسیب‌پذیری کشاورزان در رسیدگی به پرونده ارائه تسهیلات به آنان سرعت بیشتری انجام شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس