امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: خطر موریانه‌های داخلی بیشتر از گرگ‌های بیرونی است/// تا چه‌زمانی باید به بهانه همراهی با دولت سکوت کنیم

پرینت
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی:

خطر موریانه‌های داخلی بیشتر از گرگ‌های بیرونی است///

تا چه‌زمانی باید به بهانه همراهی با دولت سکوت کنیم

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه خطر موریانه‌های داخلی بیشتر از گرگ‌های بیرونی است، گفت: تا چه‌زمانی باید به بهانه همراهی با دولت سکوت کنیم.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های امروز نماز‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه محبت به فرزند موضوعی درونی است که خدا، آن را به صورت فطری در دل والدین قرار داد، گفت: انجام صحیح و اصولی محبت برای کودکان باعث رشد و بالندگی انسانی و تکامل روحی کودک می‌شود.

وی به برخی آثار تربیتی محبت به کودکان اشاره کرد و افزود: اظهار محبت کودک در دوران خرد‌سالی با بوسیدن نمایش داده‌می‌شود و در‌آغوش‌گرفتن کودک در هنگام غذا و شیر‌دادن باعث تقویت محبت خردسالان می‌شود و سیره پیامبر‌گرامی اسلام بهتر‌ین روش برای تربیت کودکان است و بازی و شوخی با کودکان باعث نزدیکی والدین به کودک می‌شود.

* نوجوانان بسیجی، امید‌های آینده ایران اسلامی هستند

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی، امام حسن(ع) را امام جهاد و سیاست توصیف کرد و با بیان حدیثی از ایشان درباره «تلاش برای جذب رضایت مردم با ایجاد خشم الهی باعث می‌شود که خداوند او را به مردم واگذار کند»، خاطر‌نشان‌کرد: نوجوانان بسیجی، امید‌های آینده ایران اسلامی هستند و راه گذشتگان را در مبارزه با استکبار ادامه می‌دهند.

وی به قانون «کاتسا» به عنوان مادر‌تحریم‌ها به توطئه‌های امریکا در پیروزی بر داعش در عراق و سوریه و گرفتن آخرین نفس‌های آنان و حل معضل کردستان عراق و تعلیق نتایج همه‌پرسی در کردستان عراق و اعلام رسمی مذاکره با دولت مرکزی آن کشور را بیانگر نفوذ و اقندار جمهوری اسلامی ایران در منطقه دکر کرد.

* خطر موریانه‌های داخلی بیشتر از گرگ‌های بیرونی است

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی خواستار توجه به مشکلات داخلی شد و خطر موریانه‌های داخلی را بیشتر از گرگ‌های بیرونی دانست و با بیبان اینکه فرقی نیست بین کسانی که بدون‌داشتن شایستگی در مسؤولیت‌ها قرار گرفتند و به جای خدمت به ملت، راه نارضایتی مردم را در‌پیش گرفتند و کسانی که به جای اعتماد به جوانان تحصیل‌کرده و انقلابی، سدی در برابر استعداد‌ها و رشد شکوفایی توانمندی‌ها ایجاد می‌کنند و صاحبان قدرت و سیاست که پس از به‌قدرت رسیدن از وعده‌های دوران انتخابات غفلت می کنند و به جای امید، یأس و نا‌امیدی را ترویج می‌کنند، سر‌و ته یک کرباس هستند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه تا چه‌زمانی باید به بهانه همراهی با دولت سکوت کنیم، اظهار‌کرد: خوبی‌ها را برای ما لیست کنند و نوشته‌های شما را از‌رو می خوانیم و نوشته های خود را هم می‌خوانیم و چند طرح برای کلنگ‌زنی و افتتاح وجود دارد و در سخنرانی می‌گویند «تورم 40 درصد را به زیر 10 درصد رساندیم» و بقیه که از خودشان هستند هورا می‌کشند.

* آسیب‌های اجتماعی را با آمار‌های بی‌مبنا نمی‌توان حل کرد

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه آسیب‌های اجتماعی را با آمار‌های بی‌مبنا نمی‌توان حل کرد و نیاز به اراده انقلابی دارد و بیکاری، تعطیلی برخی کارخانجات و مشکلات اقتصادی وجود دارد، افزود: می دانیم که نماینده، استاندار نیست و می دانیم که نماینده ناظر است و وظیفه قانون‌گذاری و نظارت بر حسن‌اجرای قانون دارد و درباره بُعد دوم هم توضیح دهند.

وی با اشاره به اینکه برخی‌ها همچنان تصور می‌کنند که می‌توان به بر‌جام دل‌بست و می‌شود به بیرون نگاه کرد و این‌همه به مباجث داخل بی‌توجهی می‌شود و ملت ایران همیشه در برابر نظام استکبار از خودش آمادگی نشان داد، بیان‌کرد: تا زمانی که نظر مقام‌معظم رهبری برای همراهی با دولت باشد با دولت همراهی می‌کنیم ولی اگر مطلبی و کنایه‌ای از طرف مقام‌معظم رهبری بیان شود، دیدگاه مردم تغییر می‌کند.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه مردم به دولت رای دادند و نقد بر دولت، حق و وظیفه ما است، گفت: مسؤولینی که خدمت نمی‌کنند و ما وقتی تذکر می دهیم یک گوش، در و گوش دیگر، دروازه است و امروز من فریاد می‌زنم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس