امام‌جمعه موقت پل‌سفید سوادکوه: رژیم‌صهیونیستی پشت‌پرده جدایی اقلیم کردستان از عراق قرار‌دارد

پرینت
امام‌جمعه موقت پل‌سفید سوادکوه:

رژیم‌صهیونیستی پشت‌پرده جدایی اقلیم کردستان از عراق قرار‌دارد

امام‌جمعه موقت پل‌سفید سوادکوه با اشاره به همه‌پرسی در کردستان‌عراق، رژیم‌صهیونیستی را پشت‌پرده جدایی اقلیم کردستان از عراق ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام رمضان اسکندری در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به سفارش خدا، پیامبر، ائمه و علمای دین درباره وصیت که آن‌را تنظیم کنیم و مرگ به بشر خبر نمی‌دهد، گفت: از وصیت‌نامه نویسی دوری نکنیم که نوعی دور‌اندیشی است و باید عقل‌پسندانه باشد و از روی کینه و مهر‌ورزی‌های بی‌جا هم نباشد.

وی با بیان اینکه توجه به مسیر الهی و پیامبران و ائمه‌معصوم باعث موفقیت در زندگی می‌شود، افزود: وصیت‌کننده تا یک سوم دارایی خود را می‌تواند وصیت کند و بقیه آن باید با رضایت بقیه وراث باشد و وصیت نشانه توجه به حقوق دیگران و باعث دقت است و تجدید محبت را به دنبال‌دارد.

امام‌جمعه موقت پل‌سفید سوادکوه با اشاره به وضعیت مسلمانان میانمار، خاطر‌نشان‌کرد: باید دست به دست هم بدهیم تا گوشه‌ای از مشکلات مسلمانان را حل کنیم.

اسکندری به سخنان رئیس‌جمهور امریکا اشاره کرد و با اشاره به سخنان امام‌خمینی(ره) و مقام‌معظم‌رهبری درباره غیر‌قابل‌اعتماد‌بودن اسکتبار جهانی، اظهار‌کرد: نظام استکباری، عهد‌نامه برجام را زیر‌پا گذاشت و ما تابع مقام‌معظم رهبری هستیم و تشخیص مقام معظم‌رهبری، صلاح مملکت است.

خطیب‌موقت نماز‌جمعه پل‌سفید، قدرت ایران اسلامی را با قدرت ایمان ذکر کرد و افزود: رژیم‌صهیونیستی پشت‌پرده جدایی اقلیم کردستان از عراق قرار‌دارد.

وی به ایام محرم و صفر اشاره کرد و گفت: سینه‌زنی‌ها و عزاداری‌های اهل‌بیت در شهرستان سوادکوه جای تقدیر دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس