رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد؛ امکان افزایش 3 کتابخانه عمومی دیگر در سوادکوه‌شمالی

پرینت
رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد؛ امکان افزایش 3 کتابخانه عمومی دیگر در سوادکوه‌شمالی

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه‌شمالی از امکان افزایش 3 کتابخانه عمومی دیگر در سوادکوه‌شمالی خبر داد.

سید‌هاشم حسینی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه کتابخانه شیرگاه به عنوان تنها نهاد مستقل و مستقر فرهنگی در این شهر فعالیت می کند و برنامه‌های مختلفی را پوشش می دهد، گفت: دغدغه‌های فرهنگی از مهمتر‌ین دغدغه‌ها هستند که خدمات فرهنگی بدون حمایت مالی، دوام پیدا نمی کند.

وی با بیان اینکه افتتاح آمفی‌تئاتر در جنب کتابخانه شهر شیرگاه در دی‌ماه سال گذشته انجام شد که برنامه‌های مختلف شهرستانی در آن اجرایی می شود و از شهرداری انتظار داریم تا در حیطه وظایف مربوط به خود نسبت به نظافت فضای بیرونی کتابخانه همکاری کند.

رییس کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه‌شمالی از قابلیت‌های مختلف کتابخانه در موضوع‌های متنوع خبر داد و از ادارات و نهاد‌ها خواست تا در اجرای برنامه‌های مختلف مشارکت و همکاری کنند.

حسینی از وجود یک کتابخانه عمومی، 18 هزار و 700 جلد کتاب و هزار و 291 عضو در کتابخانه عمومی شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و با بیان اینکه این کتابخانه در مکان دور از دسترس عمومی قرار دارد، گفت: شهرستان سوادکوه‌شمالی توانمندی دارا‌بودن 4 کتابخانه را دارد و افزایش 3 کتابخانه عمومی دیگر در این شهرستان امکان‌پذیر است.

تهیه خبر: نجفی خبرنکار سوادکوه نیوز در سوادکوه‌شمالی

تنظیم خبر عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس