رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب خبر داد؛ خسارت 150 میلیون‌تومانی آتش‌سوزی در خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی زیراب

پرینت
رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب خبر داد؛ خسارت 150 میلیون‌تومانی آتش‌سوزی در خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی زیراب

رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب از خسارت 150 میلیون‌تومانی آتش‌سوزی در خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی زیراب خبر داد.

حسین کرمانیان عصر امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه از آتش سوزی درساختمان دانشگاه شهید بهشتی در کرداباد زیراب سوادکوه خبر داد و گفت: نیمی از اتاق‌های خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی در کرداباد زیراب سوادکوه طمع حریق شد.

رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب به بر‌آورد اولیه خسارات اشاره کرد و افزود: بر‌آورد اولیه خسارت بر اتاق‌های خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی در کرداباد زیراب حدود 150 میلیون تومان بر‌آورد‌شد.

وی از ظرفیت 110 تختخوابی اتاق‌های خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی در کرداباد زیراب خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: 25 نفر از دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی زیراب از خوابگاه این دانشگاه در کرد‌آباد زیراب استفاده می‌کردند.

کرمانیان با تقدیر از تلاش به‌موقع آتش‌نشانان شهرداری زیراب برای اطفا حریق و حضور اعضای شورای اسلامی شهر زیراب در خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی، اظهار‌کرد: با تلاش‌های انجام‌شده، اجازه فراگیر‌شدن آتش‌سوزی به سایر اتاق‌های خوابگاه‌ها داده‌نشد.

رئیس دانشگاه پردیس شهید بهشتی زیراب، گفت: خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی در کرداباد زیراب دارای 110 نفر ظرفیت است که با هزینه حدود 2 میلیارد تومان ساخته‌شد.

عکس از سید داوود رسولی

مصاحبه از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس