معاون هماهنگ‌کننده فرماندهي انتظامي مازندران خبر داد؛ احتمال احداث پل‌هوایی به صورت تردد رفت و برگشت هوایی در سرخ‌کلا سوادکوه

پرینت
معاون هماهنگ‌کننده فرماندهي انتظامي مازندران خبر داد؛ احتمال احداث پل‌هوایی به صورت تردد رفت و برگشت هوایی در سرخ‌کلا سوادکوه/

معاون هماهنگ‌کننده فرماندهي انتظامي مازندران از احتمال احداث پل‌هوایی به صورت تردد رفت و برگشت هوایی در سرخ‌کلا به علت عدم همکاری اهالی خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، معاون هماهنگ‌کننده فرماندهي انتظامي استان مازندران در هفتمین کمیسیون تحول راهور مازندران که به میزبانی شهرستان سوادکوه برگزار شد با اشاره به تصادف‌های خسارتی، فوتی و جرحی و اقدامات مختلف در قالب طرح‌های انتظامی مازندران، گفت: جلسات ارزیابی‌های استانی برای بررسی نقاط ضعف و قوت واحد‌های انتظامی شهرستان‌های مازندران برگزار می‌شود.

يارعلي نيازي به حساسیت محور سوادکوه و وضعیت آن در زمستان اشاره کرد و افزود: نزدیکی مکانی فعالیت پلیس‌راه و پلیس‌راهور در سوادکوه و نداشتن کمر‎بندی در شهرستان، مشکلات شهرستان سوادکوه را دو‌چندان کرد.

وی به سرما و شرایط جوی و مشکلات مرتبط با ترافیک مربوط به گردشگری شهرستان سوادکوه اشاره کرد و با اشاره به اینکه آسیب‌های بیان‌شده می‌تواند فرصت هم باشد، خاطر‌نشان کرد: خروجی و ورودی منطقه سرخ‌کلا در تعطیلات، همواره با مشکل ترافیک روبرو است و تعریض محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا با عدم همکاری اهالی آن روبرو است و احتمال احداث پل‌هوایی به صورت تردد رفت و برگشت هوایی و عدم توقف در سرخ‌کلا هم وجود دارد.

*کاهش فوتی‌های تصادف‌های محور سوادکوه

عبدالجواد توحیدی‌مقدم عصر امروز در هفتمین کمیسیون تحول راهور مازندران که با حضور رئیس راهور استان و معاون هماهنگ‌کننده انتظامی استان ومسؤولین انتظامی واداری شهرستان سوادکوه برگزار شد با اشاره به اهمیت جایگاه پلیس برای مردم، گفت: نیروی انتظامی ارتباط‌های مختلفی با مردم دارد و خدمات متنوعی ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه پلیس مقتدر و با‌رأفت اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری است، افزود: در اصول محتلف قانون اساسی بر نظر و رأی مردم تأکید شد و مسؤولیت، فرصت مغتنمی برای خدمت به مردم است.

فرماندار سوادکوه با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی موقعی موفق است که مشارکت و امنیت عمومی را به دنبال داشته باشد، خاطر‌نشان کرد: ادارات و نهاد‌های شهرستان، جزایر جدا از هم نیستند بلکه زنجیره به‌هم پیوسته‌ای برای خدمت به مردم هستند.

توحیدی‌مقدم به وجود وفاق و همدلی در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و با بیان اینکه شورای اداری شهرستان سوادکوه رتبه سوم استان و شورای ترافیک شهرستان سوادکوه هم رتبه اول استانی را به خود اختصاص داد، اظهار‌کرد: تعداد فوتی‌های محور سوادکوه در سال 1393 تعداد 13 فوتی، در سال 1394 تعداد 11 فوتی، در سال 1395 تعداد 8 فوتی و در 6 ماه اول سال 1396 تعداد یک فوتی ثبت شد و محور سوادکوه به عنوان جاده بین‌المللی، خیابان اصلی شهر‌ها و کمربندی شهرستان محسوب می‌شود که مدیریت سنگینی را می‌طلبد.

شهردار پل‌سفید نیز در هفتمین کمسیون تحول راه‌ور مازندران خواستار تفکیک وظایف و حوزه فعالیت پلیس، شهرداری و راهداری در داخل شهر پل‌سفید شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس