جمشید پهلوان رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شد+اسامی سایر مسؤولیت‌های شورای شهرستان

پرینت
با برگزاری انتخابات

جمشید پهلوان رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شد

با برگزاری انتخابات، جمشید پهلوان که سابقه ریاست 4 ساله شورای شهرستان دوره چهارم را در کارنامه دارد به عنوان رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه انتخاب شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، شورای شهرستان که از معرفی‌شدگان شورا‌های شهر‌ها و بخش‌ها تشکیل می‌شود باید یک‌ماه پس از انتخاب دو، سوم از شورا‌های فرو‌دست تشکیل شود.

5 عضو شورای شهرستان سوادکوه با عضویت نماینده شورای بخش‌های مرکزی و زیراب و شورا‌های اسلامی شهر‌های پل‌سفید، زیراب و الاشت و با حضور مسؤولان شهرستانی تشکیل شد.

در انتخابات شورای شهرستان سوادکوه، جمشید پهلوان از شورای شهر الاشت که ریاست این شورا در دوره چهارم را هم بر‌عهده داشت با 5 رأی به عنوان رئیس شورای شهرستان دوره پنجم انتخاب شد، علی‌رضا حبیبی از شورای روستای کارسالار بخش زیراب به عنوان نائب‌رئیس، فرزاد درزی از شورای شهر پل‌سفید به عنوان منشی و محمد‌حسین انتقامی از شورای روستای ورسک و بخش مرکزی شهرستان سوادکوه به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای استان و نرگس قهاری از شورای شهر زیراب به عنوان عضو شورای شهرستان معرفی شدند.

* عدم وجود رتبه اعتباری مستقل در شورای شهرستان

جمشید پهلوان در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه شورای شهرستان، چکیده‌ای از شورا‌های اسلامی شهرستان است، گفت: توجه شهرستانی به موضوع‌های مختلف در اولویت فعالیت‌های اعضای شورای شهرستان قرار دارد و نگاه ما شهرستانی است.

وی با بیان اینکه جایگاه قانونی شورای شهرستان هنوز برای برخی از مسژولان مشخص نشد، افزود: با بخش عمده‌ای از مدیران ادارات و نهاد‌ها رایزنی لازم در شورای شهرستان گذشته انجام شد و شورای شهرستان در بیش از 70 درصد جلسات شهرستانی شرکت می‌کند.

رئیس شورای شهرستان سوادکوه یه سایت سوادکوه‌نیوز از عدم وجود رتبه اعتباری مستقل در شورای شهرستان خبر داد و خاطر‌نشان کرد: به دلیل عدم وجود رتبه اعتباری مستقل برای شورای شهرستان، در طول 4 سال گذشته اعضای این شورا، حق جلسه‌ای دریافت نکردند و 2 درصد بودجه تخصیصی عمرانی شهرداری‌ها که کمتر از یک میلیون تومان بود صرف امور جاری شورای شهرستان شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس