امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: ولایت‌مداری مهمترین شاخصه سپاه پاسداران است

پرینت
امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی: ولایت‌مداری مهمترین شاخصه سپاه پاسداران است

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی مهمترین شاخصه سپاه پاسداران را ولایت‌مداری ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در ادامه موضوع شیوه‌های آموزش ارزش‌های دینی و زندگی به کودکان، گفت: استفاده از محبت یه عنوان نیاز اساسی روان انسان در آموزش تربیتی کودکان است و در پرورش صحیح و متعادل جسم و جان کودک مؤثر است.

وی با بیان اینکه فرایند امور در امریکا، سیاست‌های کلی و سلطه‌طلبانه امریکا است که رئیس‌جمهور مجری آن است، افزود: ترامپ دیوانه، جاهل، دلال یا تاجر هوشمندانه و حساب‌شده در چارچوب سیاست‌های  ترسیمی برای دولت خود عمل می‌کند و نباید از کنار پدیده‌های سیاسی که برای تضعیف جمهوری اسلامی است به سادگی عبور کرد.

امام‌جمعه سوادکوه‌شمالی به ابعاد سخنان ترامپ اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: تلاش برای الغای باور غلط حاکمیت دو‌گانه در ایران در سخنان رئیس‌جمهور امریکا وجود داشت و وحدت و انسجام مردم ایران در برابر سخنان رئیس‌جمهور امریکا یک‌بار دیگر چهره واقعی آنان را در پشت‌سر چهره لیبرال دموکراسی فاش کرد.

ابراهیمی با اشاره به اینکه سخنان «ترامپ» باعث وحدت بین ملت ایران در زمانی شد که ملت نیاز به اتحاد و یکپارچکی بیشتری داشتند، شد و «عدو سبب خیر شود اگر خدا خواهد»، اظهار‌کرد: جمهوری اسلامی ایران باعث دلگرمی برای ملت‌های مسلمان و تحت ظلم عالم است.

خطیب‌جمعه سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه سپاه از مهمتر‌ین شاخص‎های عزت ایران اسلامی است و مهمترین شاخصه سپاه پاسداران، ولایت‌مداری است، گفت: سپاه مانع اهداف امریکا و اسرائیل در منطقه بود و هست و خواهد‌بود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس