امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه: منتظر مشاهده آثار حل مشکلات سوادکوه توسط نمایندگان مجلس هستیم

پرینت
امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه: منتظر مشاهده آثار حل مشکلات سوادکوه توسط نمایندگان مجلس هستیم

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با تشکر از پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: منتظر مشاهده آثار حل مشکلات سوادکوه توسط نمایندگان مجلس هستیم.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه،حجت الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه تقوا باعث حفظ و نجات انسان در دنیا و آخرت است، گفت: پرستش خالق، خواسته عقل سلیم است و عبادت، فطری است و میل فطرت از نظر حضرت علی(ع)، آفرینش دنیا برای رسیدن به آخرت آفریده شد.

وی افزود: فطرت انسان بیانگر آن است که آفرینش انسان برای شناخت خدا و شناخت خدا برای عبادت الهی است و عبادت خدا باعث بی‌نیازی انسان است.

امام‌جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه انسداد محور سوادکوه توسط افرادی که حقوق نگرفتند، اشتباه است و آبروی شهرستان زیر‌سؤال می‌رود، خاطر‌نشان‌کرد: مشکلات مربوط به حوزه کارگری توسط مردم به ما بیان می‌شود و از پیگیری نمایندگان تشکر می‌کنم و منتظریم که نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره حل مشکلات منطقه تلاش کنند و آثار آن را ببینیم.

قربانی به سخنان مقام‌معظم رهبری درباره سخنان رئیس‌جمهور امریکا اشاره کرد و با بیان اینکه هر ملتی، دشمنانش را نشناسد و آنان‌را دوست بشمارد در معرض خطر قرار می‌گیرد، گفت: امریکا درباره پیمان بین‌المللی بد‌عهدی می‌کند و گروهی که امریکا، کد‌خدای آنان بود و رئیس جمهور امریکا،  آبروی ملت خود را می‌برد و بی‌اعتمادی را تشدید می‌کند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس