رابط ستادهای نماز‌جمعه استان مازندران در سوادکوه خبر داد؛ 2783 نفر عضو ستاد‌های نماز‌جمعه استان مازندران هستند

پرینت
رابط ستادهای نماز‌جمعه استان مازندران در سوادکوه خبر داد؛ 2783 نفر عضو ستاد‌های نماز‌جمعه استان مازندران هستند

رابط ستادهای نماز‌جمعه استان مازندران از عضویت 2783 نفر در ستاد‌های نماز‌جمعه استان مازندران خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد انتظاری در

جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه حکم دوره جدید امام‌جمعه شهر پل‌سفید صادر شد، گفت: امام‎جمعه به عنوان پدر معنوی شهرستان برای اجرای منویات مقام معظم رهبری است.

* نماز بهترین شیوه برای مقابله با تهاجم فرهنگی است

وی با بیان اینکه تلاش ستاد‌های نماز‌جمعه باید عمق‌بخشی به اعتقادات و تقویت نظام اسلامی باشد، افزود: الفبای فرهنگ عاشورایی، مقاومت و ایستادگی برای عهد و پیمان الهی است.

مسؤول دفترنمایندگی شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه استان مازندران، ستم‌ستیزی و استکبار‌شکنی انقلاب اسلامی ایران را به تبعبت از عاشورای حسینی ذکر و خاطر‌نشان کرد: بر طبق آموزه‌های قرآنی نباید با دشمن و شیطان دوستی کنیم و آنان عهد و پیمان را می‌شکنند.

انتظاری با تقدیر از فعالیت‌های مربوط به نماز‌جمعه شهر پل‌سفید، گفت: نماز با مقابله در برابر فحشا و منکر بهترین شیوه برای مقابله با تهاجم فرهنگی است.

*2 هزار و 783 نفر عضو ستاد‌های نماز‌جمعه استان مازندران هستند

مسؤول ستاد نماز جمعه ساری و رابط ستادهای نماز‌جمعه استان مازندران نیز در جلسه ستاد اقامه نماز شهرستان سوادکوه به فعالیت 40 هزار نفر در ستاد‌های نماز‌جمعه کشور اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری، خدمت به نماز‌جمعه را خدمت به دین و تقوا ذکر کردند.

وی با بیان اینکه ستاد‌های نماز‌جمعه کشور هزار و 200 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردند، افزود: 2 هزار و 783 نفر عضو ستاد‌های نماز‌جمعه استان مازندران هستند.

مهدی مستشرق، تقویت نماز‌جمعه را تقویت ولایت توصیف کرد و گفت: جوان‌گرایی در ستاد‌های نماز‌جمعه مورد توجه ما است و 56 درصد از اعضای ستاد نماز‌جمعه را جوانان 15 تا 30 سال تشکیل می‌دهند.

عکس ها از مهر علی رهنمای

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس