رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه: برگزاری 165 مسابقه ورزشی شهرستانی در سوادکوه

پرینت
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکو: برگزاری 165 مسابقه ورزشی شهرستانی در سوادکوه

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از برگزاری 165 مسابقه ورزشی شهرستان سوادکوه در 6 ماه اول سال 1396 خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، رضا احمد‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 26 مهر‌ماه تا 2 آبان‌ماه به عنوان هفته تربیت‌بدنی انتخاب شد، گفت: 17 برنامه فرهنگی و ورزشی شامل برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی، ورزشی، اردو‌ها، دیدار‌ها و تجلیل از فعالان عرصه ورزشی بخشی از فعالیت‌های ما در هفته تربیت‌بدنی را تشکیل می‌دهد.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه دارای 17 شهید ورزشکار است و دیدار با خانواده شهدا و ایثار‌گران در دستور کار ما قرار دارد، افزود: رو‌نمایی از پیراهن تیم فوتسال شهدای سرخ‌کلا که در لیگ دسته اول استان مازندران حضور دارد، در هفته تربیت‌بدنی انجام می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از حضور هزار و 500 ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: در 6 ماه اول 1396 تعداد 13 نفر از ورزشکاران سوادکوهی در مسابقات ملی، 4 ورزشکار در مسابقات آسیایی، یک‌نفر در مسابقات جهانی دارای عنوان شدند و 3 تیم در مسابقات کشوری و 14 تیم در مسابقات استانی حضور دارند.

احمد‌زاده از وجود 12 سالن دولتی و 9 سالن خصوصی در سوادکوه خبر داد و اظهار‌کرد: 14 کلاس آموزشی و 10 همایش پیاده‌روی خانوادگی در 6 ماه اول امسال در سوادکوه برگزار شد.

وی از 101 مورد اعزام تیم به مسابقات داخلی و خارجی و 165 مورد برگزاری مسابقات شهرستانی خبر داد و افزود: محبوبه بهاری و پژمان قاسمی به نمایندگی از اداره ورزش و جوانان سوادکوه در مسابقات قرآنی به عناوین استانی دست یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه به برنامه‌ریزی برای ساخت جاده سلامت در شهر پل‌سفید و روستای کار‌مزد اشاره کرد و با بیان اینکه اعتبارات ورزشی ساخت اماکن ورزشی مبلغ 450 میلیون تومان و و اعتبارات طرح متوازن‌سازی هم 350 میلیون تومان پیشنهاد شد، گفت: موانع منابع طبیعی و میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردش‌گری برای زمین فوتبال زیراب حل شد و اعتبارات مناسبی برای آن در نظر گرفته شد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس