امام‌جمعه زیراب: بمب‌های کشور‌های مدعی آزادی ‌مردم بیگناه را به قتل می‌رساند

پرینت
امام‌جمعه زیراب: بمب‌های کشور‌های مدعی آزادی ‌مردم بیگناه را به قتل می‌رساند

امام‌جمعه زیراب با اشاره به ادعای حقوق‌بشری و آزادی توسط برخی کشور‌ها، گفت: بمب‌های کشور‌های مدعی آزادی ‌مردم بی‌گناه را به قتل می‌رساند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه شهر زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر سفارش و توصیه انبیا و اولیای الهی است، اظهار‌کرد: امر به معروف و نهی از منکر از پایه‌های جهاد محسوب می‌شود و پیامبر اکرم(ص) نیز بدتر‌ین مردم را کسانی ذکر کردند که امر به معروف و نهی از منکر انجام نمی‌دهند.

وی با بیان اینکه امر به معروف، سفارش به خوبی‌ها و نهی از منکر به معنای بازداشتن از بدی‌ها است، افزود: رستگاران در قرآن کسانی هستند که در برابر مفاسد جامعه به اصلاح‌گری روی می‌آورند، امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند، علاوه بر ایمان از رسول‌خدا حمایت می‌کنند و از بخل دور هستند.

امام‌جمعه زیراب پاسخ محکم فرمانده کل سپاه پاسداران به «ترامپ» را مایه افتخار هر ایرانی ذکر کرد و افزود: امریکا با دشنام به ایران نمی‌تواند مشکلات پیش‌روی خود و رژیم‌صهیونیستی را حل کند و امریکا با حمایت از پادشاه عربستان به عنوان پادشاه تروریست‌های جهان، نمی‌تواند مانع اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران شود.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه سلاح‌ها و بمب‌های مختلفی که بر سر‌مردم بی‌گناه ریخته می‌شود توسط کشور‌های توسعه‌یافته ساخته می‌شود، اظهار‌کرد: سلاح‌های پیشرفته توسط کشور‌هایی ساخته می‌شود که ادعای حقوق‌بشری و آزادی دارند ولی بمب‌های آنها بر سر مردم بی‌گناه ریخته می‌شود.

رضایی با اشاره به بخشی از وصیت‌نامه امام‌خمینی(ره) درباره حدود فعالیت‌رسانه‌ها و تفاوت فعالیت آنان با کشورهای غربی، گفت: امام‌خمینی(ره) فعالیت رسانه‌ای بر‌خلاف اسلام، عفت عمومی و مصالح کشور را حرام ذکر کردند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

981 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس