رئیس راهور شهرستان سوادکوه: «روز بدون حادثه رانندگی در زیراب» را می‌توان به طول سال هم تعمیم داد

پرینت
رئیس راهور شهرستان سوادکوه:

«روز بدون حادثه رانندگی در زیراب» را می‌توان به طول سال هم تعمیم داد

رئیس راهور شهرستان سوادکوه با اشاره به همکاری مناسب در ایجاد «روز بدون حادثه رانندگی در شهر زیراب»، گفت:  «روز بدون حادثه رانندگی در شهر زیراب» را می‌توان به طول سال هم تعمیم داد.

محمد صادقی در گفت‎و گو با خبرنگار خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به نام‌گذاری روز سه‌شنبه به نام روز بدون حادثه رانندگی در شهرزیراب اظهار‌کرد: اطلاع‌رسانی مختلفی به مناسبت هفته ناجا برای نام‌گذاری روز سه‌شنبه به عنوان روز بدون حادثه انجام شد.

وی با بیان اینکه امروز هیچ خادثه رانندگی در شهر زیراب رخ نداد، افزود: با وجود مسدود‌بودن جاده هراز و افزایش حجم ترافیک در محور سوادکوه شاهد عدم وجود تصادف رانندگی در سوادکوه بودیم که با یاری خدا، همکاری مردم، کنترل و نظارت بیشتر توسط پلیس و وضعیت جوی مناسب شاهد «روز بدون حادثه رانندگی در زیراب» را شاهد باشیم.

رئیس راهور شهرستان سوادکوه به شرایط ترافیکی ناشی از ورود و خروج دانش‌آموزان از مدارس اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: حضور پلیس در نقاط حادثه خیز و برخورد با تخلفات رانندگی حادثه ساز هم در روز بدون حادثه زیراب تاثیر‌گذار بود.

صادقی به نقش حضور پلیس در مدارس و همکاری همیاران پلیس در مدیریت ترافیکی شهرستان سوادکوه، اظهار‌کرد: اطلاع‌رسانی اصحاب رسانه در فضای مجازی وآگاه‌سازی مردم در جهت پرهیز ازتخلف رانندگی و همکاری مردم، مسؤولان، رسانه‌ها و فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه نقش مؤثری داشت.

وی گفت: با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توان «روز بدون حادثه رانندگی» را در طول سال هم تعمیم داد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس