فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه اعلام کرد:ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه/افزایش کشف مواد مخدر و کالای قاچاق و دستگیری معتادان و خرده فروشان و کاهش تصادف‌های فوتی در 6 ماه اول سال 1396 در سوادکوه

پرینت
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه اعلام کرد:ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه/افزایش کشف مواد مخدر و کالای قاچاق و دستگیری معتادان و خرده فروشان و کاهش تصادف‌های فوتی در 6 ماه اول سال 1396 در سوادکوه

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه در طوب 6 ماه اول امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مهدی خادمی در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ولی فقیه د رأس سلسله مراتبی نیروی انتظامی قرار دارد، گفت: رضایت مقام معظم رهبری از سربازانشان در نیروی انتظامی خوشحال‌کننده است.

وی با بیان اینکه شعار امسال نیروی انتظامی «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» است، افزود: امنیت پایدار در سراسر کشور با تعامل مناسب بین ولی‌فقیه، پلیس، مردم، و نیرو‌های امنیتی دیگر به‌وجود آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، برقرای نظم و امنیت را مهمترین وظیفه پلیس دانست و خاطر‌نشان کرد: در کشور اسلامی ما، پلیس جامعه محور و همراه با رأفت اسلامی است و کسانی که موجب اخلال در جامعه شوند بر طبق قوانین با آنان برخورد می‌شود.

خادمی به عدم‌وجود جرایم خشن در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و با بیان اینکه در 6 ماه اول سال 1396 تعداد 6 هزار و 3 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه انجام شد که 4060 فقره از ان منجر به تشکیل پرونده شد و هزار و 679 فقره به صورت راهنمایی، مشاوره و ارشاد بود و 252 فقره آن تکراری و 12 مورد دیگر در حال بررسی است.

وی از افزایش کشف 15 درصدی کشف مواد‌مخدر در سوادکوه خبر داد و با اشاره به ترانزیتی‌بودن محور سوادکوه و فعالیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی برای کشف مواد‌مخدر، اظهار‌کرد: افزایش 10 درصدی دستگیری معتادان و خرده‌فروشان و افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق را نیز در 6 ماه اول سال 1396 را در سوادکوه شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور و کاهش 45 درصدی تصادف‌های فوتی در حوزه پلیس‌راه خبر داد و گفت: پرونده‌های اختلاف ملکی، بیشترین پرونده‌های ما را تشکیل می‌دهد و رانندگان مهمتر‌ین عامل تصادف‌ها در محور سوادکوه هستند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس