همزمان با سراسر کشور؛ نواختن زنگ مهر در مدارس سوادکوه/گزارش سید داوود رسولی/

پرینت
همزمان با سراسر کشور؛

نواختن زنگ مهر در مدارس سوادکوه

19 مهرماه زنگ عاطفه‌ها با شعار «مهر در انتظار همدلی» با همکاری کمیته امداد امام خمینی و اموزش و پرورش شهرستان سوادکوه در سطح مدارس شهرها و روستا‌های سوادکوه نواخته شد.

سراجی رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه از برگزاری جشن مهر همدلی به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: با مدیریت اموزش و پرورش و مدیران مدارس شهرستان سوادکوه در روز 19 مهرماه در سطح مدارس جشن مهر همدلی با هدف تأمین مایحتاج اولیه دانش اموزان نیازمند اعم از کیف و کفش و پوشاک و لوازم التحریر …که بخش اول آن در هفته اخر شهریور ماه در سطح شهرستان با حضور دانش اموزان و خانواده انان و حضور خیرین منطقه برگزار شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی شهرستان سوادکوه با دعوت از همه خیرین و خانواده های دانش اموزان، خواستار مشارکت جمعی برای کمک به  فرزندان خانواده‌های نیازمند شد.

سراجی تأکید کرد: مشارکت در کمک به دانش اموزان نیازمند یک سرمایه گذاری برای دنیا و اخرت است که با تأمین نیازهای تحصیلی و هموار نمودن راه ادامه تحصیل آنان، مردان و زنان بزرگی پرورش پیدا می‌کنند که در آینده با کسب دانش، توسعه ایران اسلامی را تداوم خواهند بخشید و دیگر مزیت این مشارکت توشه آخرت این خیرین خواهد بود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس