فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه: دانش‌آموزان بهتر‌ین همیاران پلیس هستند+17 عکس

پرینت
فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه:

دانش‌آموزان بهتر‌ین همیاران پلیس هستند

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه با اشاره به وظایف پلیس، دانش‌آموزان را بهتر‌ین همیاران پلیس توصیف کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مهدی خادمی صبح امروز در مراسم هفته نیروی انتظامی که در مدرسه حضرت معصومه شهر زیراب برگزار شد با اشاره به برخی توصیه‌ها به دانش‌آموزان، گفت: فرزندان زیر 12 سال خانواده‌ها نباید در جلوی صندلی خودرو بشینند و بستن کمر‌بند ایمنی برای سرنشینان جلو و عقب خود‌رو الزامی است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی از اولویت‌های ما است، افزود: حضور پلیس برای فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی از برنامه‌های ضروری است که آن را در مناسبت‌های مختلف اجرایی می‌کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه دانش‌آموزان بهتر‌ین همیاران پلیس هستند و پلیس یار‌مهربان و دوست انسان‌های خوب است، گفت: استفاده از تلفن همراه از جرایم راهنمایی و رانندگی است که فرزندان باید برای توجه والدین به این موضوع با پلیس همکاری کنند.

*وظایف سنگین پلیس

فرماندار سوادکوه نیز صبح امروز در مراسم هفته نیروی انتظامی که در مدرسه حضرت معصومه شهر زیراب برگزار شد با اشاره به وظایف و رسالت‌های پلیس، گفت: پلیس باعث احساس امنیت و آرامش برای انسان‌های سالم و نا‌امنی و ترس برای متخلفین و مجرمین هستند.

وی با بیان اینکه پلیس دارای وظایف سنگینی است، افزود: احسای آرامش در دور‌تر‌ین نقاط تا شهر‌ها با تلاش نیروی انتظامی و سایر نیرو‌های مرتبط با امنیت جامعه به دست آمد.

فرماندار سوادکوه با اشاره به جرایم جدید در فضای مجازی به همراه جرایم دیگر و لزوم همکاری و همراهی با پلیس، خاطر‌نشان کرد: زندگی همراه با شور و نشاط و حفاظت از جان، مال و نا‌موس جامعه و تقویت امنیت از وظایف نیروی انتظامی است.

عکس ها از علیرضا ذاکری

 

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس