با حکم مدیرکل فنی و حرفه‌ای مازندران رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای 22 بهمن ساری منصوب شد

پرینت
با حکم مدیرکل فنی و حرفه‌ای مازندران
رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای 22 بهمن ساری منصوب شد
با حکم مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران، هوشنگ علی‌زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان سوادکوه به عنوان رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای 22 بهمن ساری منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران در حکمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای 22 بهمن شهرستان ساری را منصوب کرد.

رضا گرزین در حکم خود با اشاره به سوابق هوشنگ علی‌زاده، خواستار تلاش برای دست‌یابی به اهداف، سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی ارائه آموزش‌های تقاضا‌محور، تعامل مؤثر با شرکاء مختلف از جمله صنایع، صنوف و کسب مشارکت‌های حداکثری، استانداردسازی و به‌روز‌رسانی و همگام‌سازی آموزش‌های مهارتی با بازار کار و توانمند‌سازی نیروی انسانی شد.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 بهمن شهرستان ساری از بزرگ‌ترین مراکز آموزش مهارت کشور است که سالانه حدود یک‌ میلیون نفر ساعت به متقاضیان کسب مهارت‌های فنی و حرفه‌ای در رشته‌های مختلف و برای تامین شغل‌های مورد نیاز بازار کار، آموزش ارائه می کند.

هوشنگ علی‌زاده رئیس جدید مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای 22 بهمن شهرستان ساری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی‌ارشد در رشته مدیریت‌دولتی با گرایش مدیریت‌تحول است که رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان سوادکوه را به عهده داشت.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس