امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: پروژه تطهیر فتنه گران را به صورت انقلابی و آتش به اختیار محکوم می‌کنیم

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: پروژه تطهیر فتنه گران را به صورت انقلابی و آتش به اختیار محکوم می‌کنیم

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی، گفت: به صورت انقلابی و آتش به اختیار پروژه تطهیر فتنه و فتنه گران را محکوم می‌کنیم.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‎شمالی، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به حق. فرزند به والدین، اظهار‌کرد: نام‌نیکو، سواد‌آموزی و آموزش قرآن، تربیت و ازدواج از وظایف والدین برای فرزند است.

وی با بیان اینکه اهتمام بیشتری توسط خانواده‌ها و آموزش و پرورش برای آموزش قرآن به عنوان کتاب زندگی انجام شود، افزود: تلاش کنیم فرزندان در روخوانی و روان‌خوانی قرآن و ادعیه آمادگی بیشتری داشته باشند.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه دشمن تصور می‌کرد که در جنگ نرم توانست پیروز شود، خاطر‌نشان‌کرد: شهادت شهید حججی نشان داد که همچنان گفتمان انقلاب اسلامی و عاشورایی در رأس قرار دارد و شهیبد حججی نشان داد که حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی در جوانان امروز زنده است.

خطیب جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه به صورت انقلابی و آتش به اختیار از پروژه تطهیر فتنه و فتنه گران و عمل غیر‌قابل توجیه دیدار با برخی عوامل فتنه در مراسم آیت‌الله راستی‌کاشانی را محکوم می‌کنیم، اظهار کرد: مسؤولان بیشتر مراقب رفتار‌های خود در قبال فتنه‌گران باشند و فتنه، خط قرمر ما انقلابیون است.

وی با اشاره به اینکه ما آرامش و امنیت را مدیون شهدایی مانند شهید حججی هستیم و نه فتنه‌گران، گفت: برخی از کارشناسان از کد قطعی 111 دلیل دخالت امریکا و انگلیس در فتنه 88 اشاره می‌کنند و فرهنگ لجام کسیخته خشونت و فروش سلاح و نژاد‌پرستی هر روز در داخل و خارج امریکا افراد زیادی را به کام مرگ می‌فرستد و آنان که نمی‌‌توانند امنیت داخلی خود را حفظ کنند، نمی‎توانند برای ما آزادی، دموکراسی و امنیت را به ارمغان بیاورند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس