امام جمعه پل‌سفید سوادکوه: دشمن می‌خواهد امنیت روانی و اجتماعی کشور را بر‌هم بزند

پرینت
امام جمعه پل‌سفید سوادکوه: دشمن می‌خواهد امنیت روانی و اجتماعی کشور را بر‌هم بزند

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به فعالیت‌های دشمنان در فضای مجازی، گفت: شمن می‌خواهد امنیت روانی و اجتماعی کشور را بر‌هم بزند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با اشاره به شاخص‌های خدا‌شناسی، گفت: خدا‌شناسی در انسان موضوعی دائمی است و این میل درونی با عقل هماهنگ باشد که مایه سعادت و آرامش انسان می‌شود.

وی با بیان اینکه همراهی فطرت و خرد باعث توانایی شناخت حق و باطل می‌شود، افزود: انبیا به دلیل دعوت به خدا، موفق می‌شوند و افراد برای خود یا افراد دیگر تبلیغ می‌کنند.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه، خروج از روستا را از نقشه‌های استعمار‌گران ذکر و خاطر‌نشان کرد: آیت‌الله حلّی با هزار دلیل عقلی و هزار دلیل نقلی امامت امام علی(ع) را اثبات کرد.

خطیب جمعه پل‌سفید سوادکوه با بیان اینکه نیروی انتظامی در شهر‌های مختلف مرزی و سایر مناطق مختلف در حال خدمت هستند، اظهار‌کرد: باید به قدرت پلیس و تلاش آنان صلوات فرستاد و مردم باید با پلیس همکاری کنند و امنیت، جان، مال و آبرو مردم به نیروی انتظامی سپرده شد و به فرموده پیامبر گرامی اسلام، ایجاد امنیت و تقویت آن در جامعه ثواب زیادی دارد و امنیت به همراه سلامتی از نعمت‌های پنهان هستند.

قربانی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد امنیت روانی و اجتماعی کشور را بر‌هم بزند، گفت: در فضای مجازی به کسی رحم نمی‌کنند و ما نباید به شایعه‌ها که آبرو و حیثیت افراد را زیر سوال می‌برند، گوش کنیم که دشمنی با نظام اسلامی است ولی دشمنان بدانند که ملت ایران منسجم هستند و دشمن به ملیّت، مذهب و روحانیت ما می‌تازند و ما باید متحد و یک‌رنگ باشیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس