امام جمعه موقت زیراب‌ سوادکوه: هدف‌گرفتن مسؤولان ارشد نظام برای ترویج بی‌اعتمادی در اذهان جامعه است

پرینت
امام جمعه موقت زیراب‌ سوادکوه: هدف‌گرفتن مسؤولان ارشد نظام برای ترویج بی‌اعتمادی در اذهان جامعه است

امام جمعه موقت زیراب‌ سوادکوه، هدف‌گرفتن مسؤولان ارشد نظام را برای ترویج بی‌اعتمادی در اذهان جامعه نسبت به نظام اسلامی ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محسن قبادیان در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره شهید حججی، گفت: مقام معظم رهبری درباره شهید حججی فرمودند که وی کشور و مردم را عزیز کرد و شهید حججی معجزه‌سازی انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به هفته نیروی انتظامی و با تقدیر از تلاش‌گر‌ان امنیت و آرامش جامعه و با گرامی‌داشت سالگرد شهید سید‌روح‌الله عمادی مدافع‌حرم شهرستان سوادکوه به همه‌پرسی در کردستان عراق اشاره‌کرد و افزود: همه‌پرسی در کردستان عراق، کار‌دستی جدید صهیونیست‌ها است و هنگامی که داعش به 30 کیلیومتری اربیل رسیدند، عربستان، پاریس، لندن، واشنگتن گفتند که نمی‌توانند کمکی انجام دهند و سردار سلیمانی بود که اربیل را نجات داد.

امام جمعه موقت زیراب‌ سوادکوه با اشاره به اینکه اگر تیر‌انداز امریکایی در تیر‌اندازی اخیر، مسلمان بود، دنیا را به‌هم می‌ریختند، خاطر‌نشان‌کرد: هدف‌گرفتن مسؤولان ارشد نظام برای ترویج بی‌اعتمادی در اذهان جامعه نسبت به نظام اسلامی است.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های مختلف وهابیت بر علیه شیعه و خنثی‌شدن این سرمایه‌گذاری‌ها با گریه‌کردن‌ها، سینه‌زدن‌ها، لباس سیاه پوشیدن‌ها و ایثار‌گری‌های مؤمنین در راه اباعبدالله اشاره و اظهار‌کرد: بزرگتر‌ین مصیبت‌ها هم با گذشت زمان مندرس و مهجور می‌شود ولی مراسم‌های مربوط به قیام امام حسین(ع) هر سال با‌شور و شکوه در اقصی نقاط جهان برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس