فرماندار سوادکوه خبر داد؛ بازگشایی کامل محور سوادکوه/بارش 20 سانتی‌متری برف و 45 میلی متری باران در سوادکوه

پرینت

فرماندار سوادکوه خبر داد؛ فرماندار سوادکوه خبر داد؛ بازگشایی کامل محور سوادکوه/بارش 20 سانتی‌متری برف و 45 میلی متری باران در سوادکوه

فرماندار سوادکوه از بازگشایی کامل محور سوادکوه تا ساعتی دیگر و بارش 20 سانتی‌متری برف و 45 میلی متری باران در سوادکوه خبر داد و گفت: تردد از سوادکوه به سمت تهران در حال انجام است.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به بارش برف و باران شب گذشته و صبح امروز در شهرستان سوادکوه، اظهار‌کرد: با بارش برف و باران در شهرستان سوادکوه، ستاد مدیریت بحران شهرستان در شب‌گذشته و صبح امروز تشکیل جلسه داد و معاون فرماندار و بخشداران زیراب و مرکزی سوادکوه در مناطق برف‌گیر شهرستان مستقر هستند و بر فعالیت‌ها نظارت دارند.

وی با بیان اینکه شاهد بارش برف در ارتفاعات گدوک، دراسله، انند، سرین، لرزنه و مناطق مرتفع شهرستان سوادکوه هستیم، افزود: رانش و ریزش سنگ در برخی جاده‌های شهرستان و آب‌گرفتگی محدود در برخی مناطق شهری سوادکوه وبارش  20 سانتی‌متری برف و 45 میلی متری باران در سوادکوه نیز گزارش شد.

فرماندار سوادکوه از مسدود‌شدن حدود یک‌ساعته محور گدوک در صبح امروز خبر داد و با اشاره به اینکه در حال حاضر محور سوادکوه به سمت تهران باز است و به علت قیچی‌کردن یک‌دستگاه تریلی تا نیم‌ساعت دیگر شاهد بازگشایی کامل محور سوادکوه خواهیم‎بود، خاطر‎نشان‌کرد: نیرو‌های راهداری و امدادی مشغول برف‌روبی و نمک‌پاشی محور سوادکوه هستند.

توحیدی‌مقدم از ریزش سنگ در 2 نقطه محور الاشت و حضور دستگاه‌ها و ماشین‌آلات راهداری و امدادی برای بازگشایی جاده‌های روستایی خبر داد و گفت: با همکاری نیروهای مختلف فنی و امدادی تا ساعتی دیگر شاهد حل برخی مشکلات مرتبط با بارش باران و برف اخیر در سوادکوه هستیم.

فرماندار سوادکوه دقایقی قبل خبر داد

بازگشایی کامل محور سوادکوه

فرماندار سوادکوه از بازگشایی کامل محور سوادکوه در منطقه گدوک خبر داد.

عبدالجواد توحیدی‌مقدم از باز‌گشایی محور سوادکوه خبر داد و گفت: محور سوادکوه در منطقه گدوک سوادکوه که در صبح امروز برای حدود یک‌ساعت مسدود بود و سپس یک‌ط‌رفه شد با تلاش انجام‌شده، به صورت کامل بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه ترفیک محور سوادکوه به صورت روان در حال انجام است، افزود: رانندگان و مسافران با تجهیزات کامل ایمنی و توجه به هشدار‌های پلیسی اقدام به تردد کنند.

فرماندار سوادکوه، خاطر‌نشان‌کرد: شاهد بارندگی 45 میلی‌متری و بارش 20 سانتی‌متری برف در سوادکوه هستیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

953 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس