در کشور چین؛ حضور 4 دو‌و میدانی‌کار مازندرانی در مسابفات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا

پرینت
در کشور چین؛ حضور 4 دو‌و میدانی‌کار مازندرانی در مسابفات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا

4 دو‌و میدانی‌کار مازندرانی در مسابفات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا در کشور چین حضور یافتند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، بیستمین دوره مسابفات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا که در استان شانگ‌های کشور چین و داخل استادیوم و در پیست دوومیدانی برگزار شد که تعداد 52 نفر از ایران اعزام شدند.

خردمند حیدری و اسحق عباسی از شهرستان سوادکوه، شیرودی از رامسر و آجیلی از بابل به عنوان نمایندگان استان مازندران در بیستمین دوره مسابفات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا شرکت کردند.

برگزاری این مسابقات در درون پیست دو‌و میدانی باعث شد تا برخی از نام‌آور‌ان دو‌و میدانی نتوانند به نتایج دلخواه دست یابند.

خردمند حیدری به عنوان تنها مازندرانی حاضر در این دوره از مسابقات موفق شد تا مدال انفرادی در ماده 800 و هزار و 500 متر به مدال برنز دست یابد و تیم ایران در 4 در 4 صد‌متر شامل خردمند حیدری، اسحاق عباسی و آجیلی از استان مازندران و خاک‌ساری از استان همدان به مقام سوم دست یافت.

در این دوره از مسابقان 5 هزار شرکت‌کننده دویدند که کشور چین با هزار و 500 دونده بیشترین سهم را داشت و تیم دو‌و میدانی پیشکسوتان ايران باکسب ١٨ مدال طلا، ١٢نقره و ١٤ نشان برنز از رقابت هاي آسيايي به كار خود پايان داد و اسحاق عباسی در رشته 800 متر به مقام چهارم دست یافت.

دو‌و میدانی‌کار‌ان ایران از طریق وزارت ورزش و فدراسیون دو و میدانی به عنوان نماینده ایران اعزام شدند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس