تلنگر به نظام‌های تعلیم و تربیت با لزوم تحلیل داده‌های آماری مواد‌مخدر؛ کشف و ضبط 47 کیلو و 700 گرم مواد مخدر تریاک 7 ماه اول سال 1396 در سوادکوه

پرینت
تلنگر به نظام‌های تعلیم و تربیت با لزوم تحلیل داده‌های آماری مواد‌مخدر؛

کشف و ضبط 47 کیلو و 700 گرم مواد مخدر تریاک 7 ماه اول سال 1396 در سوادکوه

تلنگر به نظام‌های تعلیم و تربیت با لزوم تحلیل داده‌های آماری مواد‌مخدر و توجه به کشف و ضبط 47 کیلو و 700 گرم مواد مخدر تریاک 7 ماه اول سال 1396 در سوادکوه از راه‌های کاهش اعتیاد به مواد‌مخدر است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) وخبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، کشف مواد‌مخدر یکی از شاخص‌هایی است که بیانگر تلاش و تعهد نیروی انتظامی به عنوان یکی از نهاد‌های متولی مبارزه با آن است و البته بررسی میزان افزایش یا کاهش کشف آن نسبت به مقاطع زمانی نیز می‌تواند یکی از شاخص‌های تمایل به استفاده از مواد‌مخدر در جامعه، افزایش یا کاهش ورود به شهرستان و یا توزیع آن و عملکرد متولیان مبارزه با مواد‌مخدر درکشف مواد مخدر به عنوان یکی از زمینه‌های پیشگیری از به‌دام‌افتادن در این بلای خانمان‌بر‌انداز تلقی کرد.

* کشف و ضبط 47 کیلو و 700 گرم مواد مخدر تریاک در سوادکوه

شهرستان سوادکوه به عنوان یکی از شهرستان‌های ورودی استان مازندران نقش مهمی در کشف مواد‌مخدر بر عهده دارد و در مقاطع زمانی مختلف شاهد اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه در کشف و ضبط مواد مخدر هستیم.

با نگاهی بر مجموعه اخبار نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه در رسانه‌های مختلف برای 7 ماه اول سال 1396 شاهد کشف و ضبط 47 کیلو و 700 گرم مواد مخدر تریاک بودیم که در ماه‌های مختلف سال انجام شد.

کشف 20 کیلو مواد‌مخدر در فروردین‌ماه، 8 کیلو در اردیبهشت‌ماه، 12 کیلو و 300 گرم در شهریور‌ماه و 7 کیلو و 400 گرم در مهر‌ماه امسال در سوادکوه رخ داد که همگی از مواد‌مخدر تریاک بود.

در طول 7 ماه اول 1396 تعداد 9 نفر از افراد مرتبط با حمل مواد‌مخدر در سوادکوه دستگیر شدند و تعداد 5 خودرو هم ضبط شد.

* تلنگر به نظام‌های تعلیم و تربیت با لزوم تحلیل داده‌های آماری مواد‌مخدر

به نظر‌می‌رسد اطلاع‌رسانی ادارات و نهاد‌های مسؤول درباره کشف و ضبط مواد‌مخدر یکی از راهکار‌های لازم برای تحلیل داده‌های آماری برای تفسیر و ارائه دیدگاه‌های مختلف است و بررسی جنبه‌های مختلف مواد‌مخدر باید در اولویت قرار گیرد و یکی از راه‌های کاهش اعتیاد به مواد مخدر را می‌توان تلنگر به نظام‌های تعلیم و تربیت شامل خانواده‌ها، آموزش و پرورش، رسانه‌های مختلف و تریبون‌ها ذکر کرد که با بررسی همه جانبه اطلاعاتی به دست می‌آید که اطلاع‌رسانی بیشتر آمار و اطلاعات مواد‌مخدر در جامعه مورد انتظار است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس