اطلاعیه نیروی انتظامی درباره تاسوعا و عاشورای حسینی

پرینت
اطلاعیه نیروی انتظامی درباره تاسوعا و عاشورای حسینی
السلام علیک یا ابا ابا عبدالله الحسین (ع)
(( محرم وصفر است که اسلام رازنده نگه داشته است)) . امام خمینی (ره)
عاشورا نقطه عطف شجاعت،شکیبایی ، ذلت گریزی و ستم ستیزی در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام است. عاشورا مظلومانه ترین و جانگدازترین واقعیت در حیات بشری است که در آن ، مبارزه با خودپرستی و خودکامگی با خون نگاشته شد.
در آستانه …عاشورای حسینی، نیروی انتظامی استان مازندران با تاسی از فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در پاسداشت این ایام و همگامی با مردم شهید پرور ایران اسلامی،توجه مسئولان و هیات ها و دسته های مختلف عزاداری و همچنین شهروندان را به منظور ایجاد نظم و امنیت هرچه بیشتر مراسم عزاداری به نکات زیر جلب می نماید:
*مامورین انتظامی و راهنمایی و رانندگی با تلاش بی وقفه کوشش خواهند نمود با برقراری نظم و امنیت و سهولت در تردد خودروها،برشکوه و عظمت مراسم عزاداری در سراسر کشور بیفزایند،لذا به شهروندان محترم توصیه می شود با مامورین انتظامی و راهنمایی و رانندگی در این ایام همکاری صمیمانه داشته باشند.
*به هیات ها و دسته های عزاداری تاکید می شود به منظور صیانت از نهضت عظیم کربلا،از انجام اعمال خرافی و دور از شان اسلام که موجب وهن دین و مظهر بی نظمی و ناهنجاری اجتماعی است، پرهیز نمایند.
*مسئولان هیات های عزاداری و تکایا از نصب هرگونه داربست در معابر عمومی که موجب مسدود شدن خیابان و یا کندی عبور و مرور می شود به شدت پرهیز نمایند.
*به کلیه مسئولین هیات ها و دسته های عزاداری توصیه می شود در حرکت دسته های عزاداری و حین برگزاری مراسم عزاداری،بویژه در ساعات پایانی شب، رعایت حال بیماران و افراد مسن را بنمایند.
*مراکز 110 پلیس در تمامی ساعات شبانه روز آماده دریافت اطلاعات و خدمات رسانی به مردم خواهندبود
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی شهرستان سوادکوه

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس