نماینده مردم قائم‌شهرو سوادکوه در مجلس: «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است/اظهار‌نظر 900 دقیقه‌ای در یک سال و 4 ماه

پرینت
نماینده مردم قائم‌شهرو سوادکوه در مجلس: «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است/اظهار‌نظر 900 دقیقه‌ای در یک سال و 4 ماه
نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدگاه اقتصاد‌دانان هم‌سو با دولت، گفت: «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌علی ادیانی عصر امروز در مراسم یادواره 10 شهید روستای ارفع‌ده بخش مرکزی شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برخی از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد در انسان وجود دارد و انسان بر پایه فطرت پاک‌انسانی خلق شد، اظهار‌کرد: نزدیکی به فطرت پاک، باعث نزدیکی به خداست و تفاوت انسان‌ها هم در همین نکته‌ است.

وی با بیان اینکه میل به جاودانگی توسط خدا در درون انسان قرار دارد و این میل، فطری و خدایی است، افزود: انسان در منظومه خلقت، عالم اکبر است و منظومه خلقت هم عالم اصغر است و هر چه در وجود انسان توسط خدا ایجاد شد پاسخ آن در جهان اصغر وجود دارد و میل به جاودانگی در درون ما است و برای تحقق میل به جاودانگی، ادامه نسل انسان، کار خیر، ساخت‌مسجد و شهادت نمونه‌ای از میل به جاودانگی است.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه از شهدا در قرآن به عنوان جاودانه یاد شد، خاطر‌نشان‌کرد: استقبال گسترده از شهید حججی بیانگر آن است که علاقمندان به جاودانگی خود را با این شهید متبرک کردند.

ادیانی، ملت ایران را حافظ قرآن ذکر کرد و علت موفقیت آنان در مقایسه با دیگر انقلاب‎ها را اعتقاد به قرآن و اهل‌بیت(ع) توصیف کرد و با بیان اینکه ایمان و صلابت ملت ایران و خون شهدا باعث حفظ نظام اسلامی شد، اظهار‌کرد: ملت ایران حرف اول را در جهان اسلام می‌زند که به برکت خون شهدا به دست آمد.

وی با بیان اینکه «تحریم پدر‌مملکت را در‌آورد» حرف بی‌اساس و غیر‌کارشناسی است و کارشناسان اقتصادی هم‌‎سو با دولت و تیم اقتصادی نزدیک به جریان دولت تا 30 درصد مشکلات کشور را مرتبط با تحریم می‌دانند، بیان‌کرد: 70 درصد مشکلات کشور به دلیل مدیران ضعیف، نا‌کار‌آمد، بی‌توجه، رو به سمت مادی‌گرایی و دنیا‌زده بر خلاف وصیت شهدا هستند.

نائب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: 40 تا 50 نماینده از 290 نماینده مجلس‌شورای اسلامی به عنوان مجلس‌گردان هستند و این موضوع در ادوار مجلس شورای اسلامی بر روی صندلی‌های قرمز قبلی و صندلی‌های سبز فعلی وجود داشت.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهدا اجازه نمی‌دادند که میلیارد‎ها در دولت اسلامی، وزیر باشند و وزرایی با بیش از هزار میلیارد تومان سرمایه خود‌اظهاری وجود دارند و حرف من سیاسی وو جناحی نیست و حرف مردم عادی و شهداست، خاطر‌نشان‌کرد: به عنوان نائب‌رئیس کمیسیون انرژی می‌گویم که پول داریم ولی حیف‌و میل و ریخت‌و پاش هم داریم.

ادیانی با اشاره به اینکه در 5 سال اخیر، گازرسانی تعطیل بود و آب‌رسانی هم نیمه‌تعطیل بود و از پیگیری‌هایی هم که انجام شد، تقدیر می‌کنم ولی این خدمات در شأن مردم نیست، اظهار‌کرد: تامین اعتبار 20 میلیارد تومانی برای گاز‌رسانی سوادکوه انجام شد و در موضوع گاز‌رسانی، سوادکوه به کار‌گاه سازندگی تبدیل شد و مشکلی برای تأمین اعتبار گاز‌رسانی در سوادکوه نداریم.

وی خواستار همکاری مردم برای گازرسانی در سوادکوه شد و با یاد‌آوری رکود 9 ماه در سرخ‌کلا برای گازرسانی به زیراب و رکود 8 ماه در بالا‌زیراب برای گازرسانی به پل سفید در گذشته، خاطر‌نشان‌کرد: برخی مسولان به دلیل منابع اندک و تقاضای بالا به‌دنبال بهانه برای انتقال بودجه‌ها هستند و اگر مدیر کار‌آمد باشد، شاهد تحول خواهیم بود.

نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: در یک سال و 4 ماه مجلس شورای اسلامی بالغ بر 900 دقیقه در صحن مجلس شورای اسلامی اظهار‌نظر کردم.

عکس از مهر علی رهنمای

گزارش از عمران اکبرنژاد

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس