رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه: خبرنگاران می‌توانند طلایه‌داران امر به معروف در جامعه باشند

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه: خبرنگاران می‌توانند طلایه‌داران امر به معروف در جامعه باشند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه؛ گغت: خبرنگاران می‌توانند طلایه‌داران امر به معروف در جامعه باشند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه با گرامی‌داشت ماه محرم و هفته دفاع‌مقدس و با اشاره به مغفول‌ماندن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، اظهار‌کرد: ترویج شعائر مذهبی در جامعه با امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک فریضه مهم دینی که بسیاری از ناهنجاری‌ها و مشکلات را کاهش می‌دهد باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه دعوت به خوبی‌ها در سر‌لوحه خبرنگاران قرار گیرد، افزود: خبرنگاران می‌توانند طلایه‌داران امر به معروف و دعوت همگانی به خوبی‌ها در جامعه باشند و این رسالت را در سر‌لوحه فعالیت‌های خود تعریف کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خواستار تقویت امید و سر‌زندگی در جامعه توسط رسانه‌ها شد و خاطر‌نشان کرد: مفهوم فرهنگی و دینی قیام حسینی در طول بیش از هزار و 400 سال همچنان پویا است و بن‌مایه حرکت فرهنگی امام حسین(ع) توسط خبرنگاران ترویج شود.

موسوی با بیان اینکه احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در اولویت فعالیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی قرار گیرد، اظهارکرد: شاکله فعالیت‌های فرهنگی کار معروف است و همین موضوع باید در جامعه مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به لزوم تعامل مناسب ادارات و نهاد‌ها با رسانه‌ها، گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در جهت‌دهی‌ها دارند و لزوم توجه به آن در برنامه‌ریزی‌های ادارات و نهاد‌ها لحاظ شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس