با برگزاری انتخابات هیأت مدیره؛ راه‌اندازی یازدهمین مجمع خیرین قرآنی استان مازندران در شهرستان سوادکوه

پرینت
با برگزاری انتخابات هیأت مدیره؛ راه‌اندازی یازدهمین مجمع خیرین قرآنی استان مازندران در شهرستان سوادکوه

یازدهمین مجمع خیرین قرآنی استان مازندران با برگزاری انتخابات هیأت مدیره در شهرستان سوادکوه راه‌اندازی شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر صبح امروز در جلسه انتخاب هیأت‌مدیره مجمع خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه با اشاره به اهمیت و ارزش آموزه‌های قرآنی و دینی برای تقویت پایه‌های زندگی قرآنی، گفت: ترویج زندگی قرآنی و دینی باید در دستور کار همگانی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مجمع‌ خیرین قرآنی با هدف قانون‌مند‌کردن، ساماندهی، تقویت و توسعه فعالیت‌های خیریه قرآنی تشکیل می‌شود، افزود: انجام فعالیت‌های کارشناسی برای نیاز‌سنجی و تعیین اولویت با هماهنگی و بهره‌گیری از نظریات مختلف، تلاش و تبلیغ برای هدایت کمک‌های مردمی، نذورات، کمک‌های ادارات و نهاد‌ها، ارائه مشاوره و بستر‌سازی برای تسهیل سرمایه‌گذاری بهینه خیرین، شناسایی، تقدیر و حمایت از خیرین حقیقی و حقوقی و بستر‌سازی برای هدفمند‌کردن کمک‌های قرآنی از اهداف تشکیل مجمع خیرین قرآنی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به تشکیل هیأت مؤسس، هیأت امنا و هیأت مدیره مجمع خیرین قرآنی در شهرستان سوادکوه خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: هیأت مؤسس، هیأت امنا، هیأت مدیره، مدیر‌عامل و بازرسان به عنوان ارکان مجمع خیرین قرآنی هستند.

* راه‌اندازی یازدهمین مجمع خیرین قرآنی استان مازندران در شهرستان سوادکوه

رئیس اداره قرآنی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان مازندران نیز در جلسه انتخاب هیأت‌مدیره مجمع خیرین قرآنی شهرستان سوادکوه با اشاره به برکات فعالیت در حوزه قرآنی، گفت: تلاش همه علاقمندان به حوزه‌های قرآنی و دینی باید با محوریت قرآنی برای کاهش آسیب‌ها و تقویت فردی و جمعی باور‌های دینی و مذهبی باشد.

وی با بیان اینکه یازدهمین مجمع خیرین قرآنی استان مازندران در شهرستان سوادکوه راه‌اندازی شد، افزود: تا یک‌ماه آینده مجمع خیرین قرآنی در همه شهرستان‌های استان مازندران راه‌اندازی می‌شود.

سعید قربانی، گفت: مجمع خیرین قرآنی با حضور افراد مورد اعتماد مردم تشکیل شد و اعتماد عمومی موجب توفیق طرح‌های قرآنی و دینی می‌شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس