فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه خبر داد؛ برگزاری 150 برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه

پرینت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه خبر داد؛ برگزاری 150 برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از برگزاری 150 برنامه برای هفته دفاع مقدس در شهرستان سوادکوه خبر داد.

به گزارذش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس، محمد ابراهیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، منافع استکبار جهانی به خطر افتاد، گفت: در دفاع‌مقدس با حضور مردم همیشه در صحنه ایران، شاهد پیروزی حق بر باطل بودیم و نبرد بین حق و باطل همیشه ادامه دارد.

وی به اهمیت دفاع‌مقدس اشاره کرد و افزود: شناخت دفاع مقدس در ابعاد مختلف، تبیین و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و حفظ دستاورد‌های دفاع مقدس باید مورد توجه باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از تلاش دشمن برای پایین کشیدن فیتیله انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی آن تاکنون خبر داد و اظهار‌کرد: دشمنان برای ساقط‌کردن انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی را آغاز کردند ولی دفاع مقدس باعث شعله‌ور‍تر‌شدن روحیه ایثارگری، شهادت طلبی و انقلابی‌گری ملت ایران شد.

ابراهیمی با بیان اینکه ما مقابله با دشمنان در 8 سال جنگ‌تحمیلی را تجربه کردیم ولی ما هر روز در جنگ هستیم و هر هفته ما دفاع‌مقدس است.

وی از برگزاری 150 برنامه مختلف برای هفته دفاع‌مقدس در شهرستان سوادکوه خبر داد و خاطر نشان کرد: 40 برنامه محوری و 100 برنامه پایگاه‌های مقاومت بسیج برای هفته دفاع‌مقدس در شهرستان سوادکوه برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه 25 یادواره شهدا در هفته دفاع‌مقدس برای شهرستان سوادکوه برگزار می‌شود، گفت:شهرستان سوادکوه 311 شهید دارد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس