فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه: یادمان‌های شهدای مبارزه با منافقین در شهرستان سوادکوه نصب می‌شود

پرینت
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه: یادمان‌های شهدای مبارزه با منافقین در شهرستان سوادکوه نصب می‌شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از نصب یادمان‌های شهدای مبارزه با منافقین در شهرستان سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، محمد ابراهیمی صبح امروز در جمع خیرنگاران

با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس تاکید دارند، خاطر‌نشان کرد: هزینه در تبیین ارزش ‌های دفاع مقدس، سرمایه‌گذاری برای انقلاب اسلامی است و مشارکت و همکاری ادارات و نهادهای مختلف شهرستانی باید مورد برنامه‌ریزی قرار گیرد.

وی به برنامه‌های هفته دفاع‌مقدس شهرستان سوادکوه اشاره کرد و افزود: در هفته دفاع‌مقدس شاهد برگزاری برنامه‌های عمومی و برخی برنامه‌های اختصاصی و جدید شهرستانی هستیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه از برگزاری همایش «رزمندگان گردان‌های رزمی جنگل‌های سوادکوه در سال‌های 1360 تا 1363» خبرداد و گفت: رزمندگان گردان‌های رزمی جنگل‌های سوادکوه برای مقابله با منافقین در دوران دفاع مقدس به مقابله پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسبج شهرستان سوادکوه با تقدیر از حضور مستمر مردم سوادکوه در دفاع مقدس و مقابله با منافقین، افزود: برای مقابله با منافقین در جنگل‌های سوادکوه 5 شهید، تقدیم انقلاب اسلامی شد.

وی به برخی از اهداف برگزاری همایش رزمندگان گردان‌های رزمی جنگل‌های سوادکوه خبر داد و اظهار‌کرد: انتقال جان‌فشانی‌ها و رشادت‌های رزمندگان در دفاع مقدس در نبرد‌های جنگل سوادکوه و انتقال این رشادت‌ها به نسل‌های کنونی و آینده از اهداف برگزاری همایش است.

وی با بیان اینکه 5 شهید در جنگل‌های سوادکوه برای مقابله با منافقین مانند شهدای ما در جنوب و غرب کشور برای دفاع از انقلاب اسلامی به شها ت رسیدند، بیان کرد: یادمان‌های شهدای مبارزه با منافقین در شهرستان سوادکوه نصب می‌شود و خاطرات رزمندگان و شهدای نبر با انان نیز به صورت کتاب گرد‎آوری می شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس