رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه: اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

پرینت
رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه: اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه از اعزام 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر صبح امروز در جلسه برنامه‌ریزی فعالیت‌های ماه محرم در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه راه و روش زندگی پیامبر گرامی اسلام، نهضت امام حسین(ع) و ائمه معصومین الگویی برای جوامع بشری است، گفت: جوامع هر چه پیچیده‌تر شود، ضرورت نیاز به دین در جامعه هم بیشتر احساس می‌شود.

وی با بیان اینکه مکتب دین اسلام اهل‌بیتی(ع) راه‌حل مشکلات مختلف جوامع بشری است، افزود: فاصله‌گرفتن از دین باعث ایجاد چالش‌های مختلف و هزینه‌های میلیاردی برای ایجاد زندان‌ها و افزایش آسیب‌های خانواده‌ها است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به نقش رسانه‌ها در تربیت اشاره کرد و با اشاره به اینکه رسانه‌ها بخشی از تعلیم و تربیت جامعه را به صورت نا‌خواسته بر‌عهده گرفتند، خاطر‌نشان‌کرد: رسانه‌ها بخشی از وظایف خانواده‌ها در موضوع تعلیم و تربیت را بر عهده گرفتند که جامعه را دچار چند‌گانگی تربیتی می‌کند و بازگشت به مکتب دین و آموزه‌های عاشورا باعث عزت‌مندی، مقاومت، اجرای اقتصاد مقاومتی و کاهش آسیب‌های فرهنگی می‌شود.

ذاکری‌خطیر از برنامه‌ریزی علما برای توجه به موضوع خانواده و سبک‌زندگی حسینی در منابر ماه‌محرم اشاره و اظهار کرد: توجه به اخلاق و رفتار حسینی در زندگی و رفتار‌های فردی و اجتماعی توسط علما و روحانیون در منابر ماه محرم مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی از وجود 147 محل تبلیغ در ایام ماه محرم برای شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر داد و افزود: 91 روحانی برای 147 محل تبلیغ ماه محرم با هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی اعزام می‌شوند که 23 نفر از این روحانیون از قم اعزام شدند که 15 نفر روحانیون ماه محرم شهرستان سوادکوه و 8 نفر روحانیون ماه محرم شهرستان سوادکوه‌شمالی از قم اعزام شدند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از اعزام 54 روحانی در شهرستان سوادکوه و اعزام 37 روحانی به شهرستان سوادکوه‌شمالی خبر داد و با بیان اینکه 91 محل تبلیغ در شهرستان سوادکوه و 56 محل تبلیغ در شهرستان سوادکوه‌شمالی وجود دارد، گفت: شاهد افزایش 25 درصدی اعزام روحانی به محل‌های تبلیغ و افزایش 22 درصدی اعزام روحانی از قم هستیم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس