رئیس‌‎پلیس راهور سوادکوه پیش‌بینی کرد؛ پایان شهریور‌ماه پرترافیک در محور سوادکوه

پرینت
رئیس‌‎پلیس راهور سوادکوه پیش‌بینی کرد؛ پایان شهریور‌ماه پرترافیک در محور سوادکوه

رئیس‌‎پلیس راهور سوادکوه از پایان شهریور‌ماه پرترافیک در محور سوادکوه خبر داد.

محمد صادقی در گفت‌و گو با خبرنگار سایت خبری و تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه برای هفته پایانی شهریور‌ماه ترافیک سنگین در محور سوادکوه پیش‌بینی می‌شود، گفت: شهریور‌ماه، پر‌تردد‌تر‌ین و پر‌تصادف‌ترین ماه سال است وبرنامه‌ریزی لازم توسط مسافران برای همکاری با مأموران راهنمایی و رانندگی مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه انتظار پس‌خوردگی ترافیک بر روی پل شهر پل‌سفید و حد‌فاصل منطقه کرد‌آباد و قاسم‌آباد بخش زیراب در ایام پر‌ترافیک سوادکوه وجود دارد، افزود: حجم سنگین بار‌ترافیکی ورودی و کم‌عرض‌بودن معابر از دلایل اصلی گره‌های ترافیکی در محور سوادکوه است.

رئیس‌‎پلیس راهور شهرستان سوادکوه خواستار مدیریت سفر توسط مسافران شد و با اشاره به اینکه مسافران، سفر‌های خود را به روز‌های پایانی موکول نکنند، خاطر‌نشان کرد: از مسافران و یا بومیانی که برای استفاده از ییلاق‌های سوادکوه به ارتفاعات می‌روند نیز بازگشت خود را به غروب جمعه موکول نکنند و تا ساعت 16 عصر روز جمعه از شهر زیراب عبور کنند که بعد از این ساعت شاهد حجم سنگین ترافیک هستیم.

صادقی با اشاره به اینکه وجود شانه‌خاکی برای تردد نیست و آن‌را برای عبور وسایل امدادی، انتظامی و مورد استفاده در مواقع ضروری است، گفت: تلاش می‌کنیم تا با همکاری مسافران و مردم، ترافیک انتهای شهریور‌ماه، مدیریت شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس