رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد؛ برگزاری عصر شعر به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه

پرینت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه خبر داد؛ برگزاری عصر شعر به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  سوادکوه از برگزاری عصر شعر به مناسبت هفته دفاع‌مقدس در سوادکوه خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، سید‌یوسف موسوی‌شیخ صبح امروز در جلسه کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به اینکه امنیت و آسایش امروز خود را مدیون خون شهدا و جان‌فشانی رزمندگان هستیم، گفت: شهیدان و ایثار‌گر‌ان از سرزمین و آرمان‌های ما دفاع کردند و وظیفه ما تقویت ولایت‌مداری و دینداری نسل جدید است.

وی با بیان اینکه باید برای انعکاس اهداف و خدمات نظام اسلامی تلاش کنیم و دفاع‌مقدس یکی از بخش‌های مهم در دوران انقلاب اسلامی است، افزود: ادارات و نهاد‌های شهرستان، برنامه‌های محوری فرهنگی دفاع‌مقدس خود را به کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس ارسال کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از نمایش فیلم، برگزاری نمایشگاه، عصر شعر به مناسبت هفته دفاع‌مقدس خبر داد و خاطر‌نشان‌کرد: برگزاری یاد‌واره‌های شهدا و دیدار با خانواده شهدا و ایثار‌گر‌ان نیز در دستور کار ما قرار دارد.

موسوی‌شیخ با اشاره به فعالیت‌های ادارات و نهاد‌های عضو کمیته فرهنگی ستاد گرامیداشت دفاع‌مقدس در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، گفت: برگزاری برنامه‌های فرهنگی و ورزشی و جلسه خاطره‌گویی رزمندگان نیز از بخش‌های دیگر برنامه‌های فرهنگی در هفته دفاع‌مقدس است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس