رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سوادکوه:«دور‌همی کتاب‌خوان‌ها» در سوادکوه اجرایی شود

پرینت
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سوادکوه:«دور‌همی کتاب‌خوان‌ها» در سوادکوه اجرایی شود
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سوادکوه از اجرایی‌شدن «دور‌همی کتاب‌خوان‌ها» با معرفی کتاب و بیان محتوای آن در شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مجید سبحانی بعد از ظهر امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان با اشاره به اینکه به‌روز‌رسانی سالانه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان سوادکوه و انتخاب اعضا در شهرستان انجام می‌شود، گفت: شهرستان سوادکوه دارای سه کتابخانه عمومی، 60 هزار نسخه کتاب و 2 هزار و 500 عضو فعال دارد.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه‌ها، ایستگاه نقاشی، برگزاری کانال فضای مجازی، فعالیت‌های اوقات فراغت، مسابقات خلاصه‌نویسی کتاب و طرح اهدای کتاب اجرایی شد، افزود: ترویج کتاب‌خوانی مورد تأکید مقام معظم رهبری است و همه دستگاه‌های فرهنگی و ادارات و نهاد‌ها باید برای کتاب‌خوان‌کردن مردم تلاش کنند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی سوادکوه بر لزوم استفاده از توانمندی‌های دهیاران، ایجاد کتاب‌خوانی سیار و ایجاد مینی‌بوس یا کانکس کتاب اشاره و خاطر‌نشان‌کرد: «دور‌همی کتاب‌خوان‌ها» با معرفی کتاب و بیان محتوای آن در شهرستان سوادکوه اجرایی شود.

این مسؤول بیان کرد: وجود فضای مجازی در کتاب‌خانه‌ها به افزایش اعضا کمک می‌کند.

سبحانی با اشاره به اینکه زیبا‌سازی و شاداب‌سازی کتاب‌خانه‌ها در دستور کار قرار گیرد، گفت: در جلسات انجمن‌کتاب‌خانه‌های عمومی سوادکوه برای انتخاب کتاب به‌منظور اجرای مسابقه کتاب‌خوانی عمومی، بررسی، ارزیابی و اعلام شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس