رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه:کارایی سپاه پاسداران باعث سیاست مقابله نظام استکباری با آنان شد

پرینت
رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه:کارایی سپاه پاسداران باعث سیاست مقابله نظام استکباری با آنان شد

رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه کارایی سپاه پاسداران و ارتش 20 میلیونی بسیح را باعث سیاست مقابله نظام استکباری با آنان ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام غلام‌حسین ذاکری‌خطیر عصر روز دوشنبه در مجمع عمومی بسیجیان شهرستان سوادکوه با اشاره به سخنان امام خمینی(ره) درباره جایگاه سپاه و بسیج، گفت: امام خمینی(ره) در سخنان خود فرمودند که «من از سپاه راضی هستم» و «اگر سپاه نبود، کشور هم نبود» که این سخنان بیانگر ارزش و اهمیت بسیج و سپاه است.

وی با بیان اینکه کارایی سپاه پاسداران و ارتش 20 میلیونی بسیح باعث شد تا نظام استکباری سیاست مقابله با آنان را در پیش گیرد، افزود: اگر سپاه کارایی لازم را نداشت در مسیر مقابله نظام استکباری قرار نمی‌گرفت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه سپاه می‌تواند در برابر جنایات و ظلم‌‌های امریکا، رژیم‌صهیونیستی و اذناب آن ایستادگی کند، خاطر‌نشان ‌کرد: مسؤولان باید به‌هوش باشند و با دفاع از ارتش 20 میلیونی بسیج در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند.

رئیس مجمع بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه بسیج باید مورد توجه جدی مسؤولان قرار گیرد، اظهار کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی، غفلت از بسیج را موجب گرفتار‌شدن در آتش دوزخ ذکر کرد و مقام‌معظم رهبری هم بر اهمیت بسیج در دوران دفاع‌مقدس و دوران سازندگی کشور تأکید دارند و انکار بسیج را حرکت نابخردانه و یا خائنانه توصیف کردند.

وی به اهمیت فعالیت‌های بسیج اشاره کرد و گفت: نقش مهم بسیج در سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری وجود دارد و باید با همکاری یکدیگر، امنیتی به وجودآمده را حفظ و تقویت شود.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس