امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: مسؤولان کشور جوانان مؤمن و انقلابی را جدی بگیرند

پرینت
امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی: مسؤولان کشور جوانان مؤمن و انقلابی را جدی بگیرند

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی خواستار جدی‌گرفتن جوانان مؤمن و انقلابی توسط مسؤولان کشور شد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه‌شمالی، حجت‌الاسلام حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه اهمیت عید‌غدیر از همه اعیاد در تقویم اسلامی بیشتر شد، گفت: تعیین وضعیت امت‌اسلامی در روز غدیر تعیین شد.

وی با بیان اینکه عید‌غدیر، یک معیار و میزان است، افزود: واقعه غدیر، تکلیف مسیر عمومی امت اسلامی را معین کرد و پیامبر گرامی اسلام یک شخصیت ممتاز را با دستور و نصب الهی معرفی کرد.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی، غدیر را بیانگر جامع‌بودن اسلام و نگاه به آینده توصیف و خاطر‌نشان کرد: پیامبر گرامی اسلام 90 تا 120 هزار‌نفر را در واقعه غدیر متوقف کرد که اهمت این مسله است و خطبه و حدیث غدیر بیانگر آن است که موضوع امامت و تداوم آن مطرح بود و آیات مختلف درباره حق امام علی(ع) بیان شد.

خطیب‌جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه با پرهیزگاری ریشه گناهان را می‌توان برید، اظهار‌کرد: انحراف‌های جامعه اسلامی بعد از غدیر آغاز شد و باید به غدیر و اهداف آن بر‌گردیم و با تشکیل حکومت عدل امام عصر(عج) مشکلا مرتفع شود و عزت مسلمین باز گردد و تا آن زمان حفظ وحدت جامعه اسلامی و هوشمندی در برابر دشمنان می‌تواند از شدت این درد‌ها بکاهد.

وی با بیان اینکه مسؤولان کشور، جوانان مؤمن و انقلابی را جدی بگیرند و جابجایی مسؤولان در دولت دوازدهم و قول رئیس‌جمهور برای اشتغال، فرصت های مغتنمی برای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در زمینه حل مشکلات کشور است، افزود:مقام‌معظم رهبری کم‌شدن بغض و کینه نسبت به دشمن را یک علامت‌خطر توصیف کردند و نباید این خطر در جامعه ما اتفاق افتد و بغض و کینه نسبت به دشمنان انقلاب اسلامی کاهش پیدا کند و راهکار آن توجه به نیاز‌های جوانان و معرفی و بیان جنایات دشمنان است.

امام جمعه شیر‌گاه سوادکوه‌شمالی، سکوت غربی‌ها نسبت به وضعیت کشور میانمار، یمن و بحرین را سکوت مرگ‌بار مجامع جهانی و حامیان حقوق بشر توصیف کرد و گفت: انزجار از ارتش و گروه‌های افراطی میانمار و دعوت عمومی از کشورهای اسلامی برای اعتراض فراگیر به اقدامات ضد‌بشری عوامل افراطی و حمایت ارتش میانمار بپردازند و به مسلمانان بی‌پناه میانمار و یمن کمک کنند.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس