امام جمعه زیراب سوادکوه: شمارش معکوس برای نابودی داعش آغاز شد

پرینت
امام جمعه زیراب سوادکوه: شمارش معکوس برای نابودی داعش آغاز شد

امام جمعه زیراب سوادکوه، شکست محاصره «دیرالزور» را آغاز شمارش معکوس برای نابودی داعش ذکر کرد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، حجت‌الاسلام محمد‌زمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه لازمه امامت، پذیرش مقام والای علم و دانش است، گفت: انتخاب حضرت علی‌(ع) به عنوان امام بعد از پیامبر گرامی اسلام با انتخاب الهی و به دلیل دارا‌بودن علم لدنی است که با این علم، ابعاد مختلف قرآن بیان می‌شود.

وی با بیانم اینکه ائمه ما هم مانند پیامبران دارای علم الهی هستند، افزود: اهل‌بیت(ع) تعیین‌کننده حلال و حرام الهی هستند و پرچم ولایت و امامت، پرچم اتحاد و عزت است و اعتقاد به آن باعث جلوگیری از تفرقه و مقابله با چیرگی دشمن می‌شود.

امام جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به وضعیت کشور‌های اسلامی و غیر‌قابل توصیف‌دانستن آن، خاطر‌نشان‌کرد: رخداد‌های غیر‌قابل توصیف جهان اسلام به دلیل عدم اجرای دستورات خدا و پیامبر است.

رضایی با اشاره به اینکه پیروزی شیعه در جبهه مقاومت اسلامی به برکت ولایت فقیه نصیب امت اسلامی شد و سر‌چشمه ولایت فقیه در غدیر است، افزود: هر ضربه‌ای که استکبار، صهیونیست و وهابیون دریافت می‌کنند از ولایت فقیه است و دشمن از ولایت فقیه می ترسد و به قول امام خمینی(ره)، ولایت فقیه موضوعی عقلی و شرعی است.

خطیب‌جمعه زیراب سوادکوه با اشاره به سال‌روز امضای قرارداد «ساف» و رژیم‌صهیونیستی، اظهار کرد: کسی که ولایت فقیه نداشته باشد آرمان‌های آنان بر باد می رود و بر سفره استکبار و صهیونیسم می نشینند.

وی با اشاره به وضعیت کشور میانمار و با بیان اینکه بر طبق اعلام مسؤولان بین المللی، حدود 140 هزار نفر از مردم این کشور آواره شدند و خانه های آنان را سوزاندند و و زنده‌زنده اتش زندند و کودکان را سر بریدند، بیان کرد: کشورهای مختلف مسلمان در 50 سال اخیر مورد شکنجه و آزار بودند و دنیای ما به انسان جنایتکاری مثل «سوچی» جایزه نوبل می‌دهد و اروپایی‌های دغل‌باز و خادمین حرم شرفین درباره موضوع مردم مظلوم و بی دفاع میانمار کجا هستند؟

امام جمعه زیراب سوادکوه، شکست محاصره «دیرالزور» را پیروزی مهم برای جبهه مقاومت اسلامی ذکر کرد که منبع درآمد و ثروت داعش و نزدیک به مرزهای عراق بود که به نوعی شمارش معکوس برای نابودی داعش آغاز شد.

وی به فتنه جدید با دوپهلو سحن‌گفتن کاخ سفید درباره همه‌پرسی کردستان عراق اشاره کرد و گفت:  موضوع همه‌پرسی کردستان عراق، نقشه استکبار، وهابیت و صهیونیسم است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

955 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس