رئیس پلیس راهور شهرستان سوادکوه خبر داد؛ تداوم ترافیک سنگین روز چهارشنبه محور سوادکوه تا ساعت 2 و نیم بامداد پنج‌شنبه

پرینت
رئیس پلیس راهور شهرستان سوادکوه خبر داد؛ تداوم ترافیک سنگین روز چهارشنبه محور سوادکوه تا ساعت 2 و نیم بامداد پنج‌شنبه

رئیس پلیس راهور شهرستان سوادکوه از تداوم ترافیک سنگین روز چهارشنبه محور سوادکوه تا ساعت 2 و نیم صبح روز پنجشنبه خبر داد.

محمد صادقی صبح امروز در گفت‌و گو با سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه روز‌های پایانی تابستان و تعطیلات عید غدیر شاهد افزایش حجم ترافیک در محور سوادکوه هستیم، گفت: تخلف‌های حادثه‌ساز که جان و مال افراد را به مخاطره می‌اندازد، خط قرمز پلیس است و از رانندگان و مسافران انتظار همکاری و همراهی داریم.

وی با بیان اینکه شهریور‌ماه، پرترد‌تر‌ین و پر‌حادثه‌ترین ماه سال است، افزود: همراهی و هم‌یاری رانندگان با پلیس به کاهش تلفات رانندگی کمک شایانی می‌کند.

رئیس پلیس راهور شهرستان سوادکوه، هر حادثه رانندگی را ریشه در یک تخلف رانندگی ذکر و خاطرنشان‌کرد: تخلفات هر‌چند کوچک رانندگی دارای عواقبی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

صادقی با اشاره به اینکه رعایت مقررارت راهنمایی و رانندگی بیانگر شخصیت افراد است، اظهار‌کرد: نقاط حادثه‌خیر محور سوادکوه که با فعالیت‌های پلیس راهنمایی و رانندگی مرتبط است را در حد‌فاصل کرد‌آباد تا قاسم‌آباد، بریدگی شهرک فرهنگیان، شهر زیراب و شهر پل‌سفید است و حد‌اکثر سرعت مجاز در معابر شهری برابر با 60 کیلو‌متر است.

رئیس‌پلیس راهور شهرستان سوادکوه به مهمتر‌ین دلایل وقوع تصادف در محور سوادکوه اشاره کرد و گفت: سبقت غیر‌مجاز، عدم توجه به جلو و جوانب در رانندگی و عدم رعایت حق‌تقدم از مهمتر‌ین دلایل وقوع تصادف در محور سوادکوه است.

وی درباره ترافیک سنگین محور سوادکوه در روز چهارشنبه، گفت: ترافیک سنگین محور سوادکوه در روز چهارشنبه تا ساعت 2 و نیم بامداد پنج‌شنبه به طول انجامید.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس