معاون امور جوانان هلال‌احمر مازندران خبر داد؛ افزایش اعتیاد در استان مازندران

پرینت
معاون امور جوانان هلال‌احمر مازندران خبر داد؛ افزایش اعتیاد در استان مازندران

معاون امور جوانان هلال‌احمر مازندران از افزایش اعتیاد در استان مازندران خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، لیلی احمدی در همایش کوه‌پیمایی اوقات فراغت اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان مازندران در شهرستان سوادکوه با اشاره به اینکه المپیاد 500 نفری اعضای جوان، همایش پیاده‌روی جوانان هلال احمر، همایش جنگل‌نوردی و طرح تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در قالب طرح اوقات فراغت تابستانی اجرایی شد.

وی با بیان اینکه تلاش برای تأمین احترام، سلامت انسان‌ها، صلح و دوستی و تسکین آلام بشری از اهداف جمعیت هلال‌احمر است، افزود: اگر 3 هدف اول جمعیت هلال‌احمر محقق شود، دیگر آلام بشری وجود ندارد.

معاون امور جوانان هلال‌احمر مازندران، این استان را استانی حادثه‌خیز توصیف و خاطر‎نشان کرد: برای انگیزه فعالیت‌های بشر‌دوستانه در جذب علاقمندان تلاش کنیم و باید به خانواده‌هایی که جوانان خود را به سوی هلال‌احمر سوق می‎دهند تقدیر کرد.

احمدی به افزایش اعتیاد در کشور و استان مازندران اشاره کرد و افزود: اوقات فراغت مناسب برای جوانان باعث رشد مناسب و دوری آنان از اعتیاد می‌شود.

وی تلاش برای تکمیل زمان‌های اوقات فراغت مناسب جوانان را از اولویت‌ها ذکر کرد و این فعالیت را باعث دوری از محیط‌های نا‌مطوب دانست و گفت: استان مازندران نیاز به امداد‎گران بیشتر جمعیت هلال‌احمر دارد.

* آماده‌کردن تیم 63 نفری امدادی برای هر 50 هزار‌نفر در استان مازندران

غلام غلامی نیز در همایش کوه‌پیمایی اوقات فراغت اعضای جوان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به اینکه استان مازندران از استان‌های سر‌آمد در برگزاری دوره‌های آموزشی هلال‌احمر است، گفت: قابلیت بالای جوانان استان مازندران و دعوت از آنان برای حضور در برنامه‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی اجرای فعالیت‌های مشارکتی و گروهی را از تأکید‌های مدیر‌عامل جمعیت هلال‌احمر مازندران  دانست و افزود: استان مازندران نیازمند به امداد‌گر و نجات‌گر دارد.

معاون آموزش جمعیت هلال‌احمر مازندران با بیان اینکه آماده‌کردن تیم 63 نفری امدادی برای هر 50 هزار‌نفر در استان مازندران در دستور کار هلال احمر مازندران قرار دارد، گفت: آمادگی آموزش و تربیت تیم‌های امداد و نجات را داریم.

عکس از رضا ذاکری

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس