رئیس بنیاد شهید سوادکوه خبر داد؛ برگزاری مراسم گرامی‌داشت شهدای «حادثه منا» قائم‌شهر، سوادکوه و سیمرغ در حسینیه عاشقان ثار‌الله

پرینت
رئیس بنیاد شهید سوادکوه خبر داد؛ برگزاری مراسم گرامی‌داشت شهدای «حادثه منا» قائم‌شهر، سوادکوه و سیمرغ در حسینیه عاشقان ثار‌الله

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار‌گران سوادکوه از برگزاری مراسم گرامی‌داشت شهدای «حادثه منا» قائم‌شهر، سوادکوه و سیمرغ در حسینیه عاشقان ثار‌الله خبر داد.

مصطفی کتابیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه(سوادکوه‌نیوز) و خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و با‌هنر و هفته دولت، گفت: دیدار با خانواده شهدا، غبار‌روبی از مزار شهدا، ساماندهی مزار شهید بهرام اکبرنژاد در روستای انارم بخش مرکزی سوادکوه و دیدار مدیران ادارات و نهاد‌ها با خانواده شهدا بخشی از برنامه‌های هفته دولت در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان است.

وی با گرامی‌داشت سه شهید بنیاد شهید این شهرستان، افزود: شهیدان امام‌قلی رضایی، بشیر تقوی‌زاده و فتح‌الله آستین از شهدای بنیاد شهید و امور ایثار‌گران شهرستان سوادکوه هستند که یاد و خاطره آنان در هفته دولت گرامی داشته می‌شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثار‌گران سوادکوه با بیان اینکه مراسم گرمی‌داشت سه شهید سوادکوهی حادثه منا به همراه شهدای حادثه منای شهرستان‌های قائم‌شهر و سیمرغ از ساعت 17 تا 19 امروز در حسینیه عاشقان ثار‌الله قائم‌شهر برگزار می‌شود، خاطر‌نشان کرد: گرامی‌داشت شهدای حادثه منا با حضور مدیران و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

کتابیان گفت: محمد‌علی بدیعی، نوربخش ابراهیمی و محمد‌حسن حسن‌پور به عنوان سه شهید حادثه منا از شهرستان سوادکوه هستند که پرونده شهید محمد‌علی بدیعی در شهرستان سوادکوه و پرونده دو شهید در شهرستان دیگر است.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس