نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی: اختصاص نقدی 10 میلیارد تومانی برای محور سوادکوه

پرینت
نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی:

اختصاص نقدی 10 میلیارد تومانی برای محور سوادکوه

نماینده قائم‌شهر و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی از اختصاص نقدی 10 میلیارد تومانی برای تملک محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا خبر داد.

به گزارش سایت خبری تحلیلی اخبار سوادکوه و خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، عبدالله رضیان در جمع مردم سوادکوه با اشاره به طرح‌های مختلف دارای اولویت در حوزه انتخابیه، گفت: تأخیر‌های طولانی از مشکلات طرح‌های حوزه انتخابیه است و پیگیری اجرای آن در اولویت فعالیت‌های ما قرار دارد.

وی با بیان اینکه همت بزرگی را در گاز‌رسانی مشاهده کردیم، افزود: وزیر نفت در مجلس شورای اسلامی در جلسه اخذ رای اعتماد از گاز‌دار‌شدن روستا‌های بالای 20 خانوار خبر داد.

نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا ۱۵ شهریور ماه مبلغ ۱۰ میلیارد تومان برای تملک محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا اختصاص پیدا می‌کند، خاطر‌نشان کرد: اختصاص مبلغ 10 میلیارد تومان به صورت نقدی است و در ماه‌های آینده اتفاق‌های مناسبی برای محور سوادکوه را شاهد خواهیم بود.

رضیان به وضعیت طرح‌های مرتبط با البرز مرکزی اشاره و از استمرار مشکلات مربوط به محیط زیست و منابع طبیعی برای اجرایی‌شدن طرح‌های مرتبط با البرز مرکزی خبر داد و گفت: مشکلات مربوط به محیط زیست و منابع طبیعی طرح‌های البرز مرکزی هنوز حل نشد.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس