مدیر‌عامل سوادکوهی اتحادیه فرهنگی قرآن و عترت استان مازندران اظهار کرد؛ مدیریت متمرکز فعالیت‌ها و بودجه‌های قرآنی با ادغام اتحادیه‌های قرآنی مازندران

پرینت
مدیر‌عامل سوادکوهی اتحادیه فرهنگی قرآن و عترت استان مازندران اظهار کرد؛ مدیریت متمرکز فعالیت‌ها و بودجه‌های قرآنی با ادغام اتحادیه‌های قرآنی مازندران

مدیر‌عامل اتحادیه فرهنگی قرآن و عترت مازندران، مدیریت متمرکز فعالیت‌ها و بودجه‌های قرآنی را از اهداف ادغام اتحادیه‌های قرآنی استان ذکر کرد.

بهروز کریم‌نژاد که با کسب بیشتر‌ین رأی هیأت‌مدیره به عنوان اولین مدیر‌عامل اتحادیه موسسات فرهنگی قرآن و عترت استان مازندران با ادغام اتحادیه‌های قرآنی ادارات کل تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکیل شد، انتخاب شد با حضور در دفتر خبرگزاری فارس استان مازندران، گفت: اتحاد بین فعالان قرآنی برای دست‌یابی به اهداف مشترک از دلایل ادغام اتحادیه‌های قرآنی تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی بود و کلام‌الله مجید، یکی است و ما باید حول آن به صورت متمرکز فعالیت کنیم.

وی با بیان اینکه ادارات کل تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان ناظر اتحادیه ما هستند، افزود: مدیریت متمرکز فعالیت‌ها و بودجه‌های قرآنی و اجرای اصل 44 قانون اساسی از اهداف ادغام فعالیت‌های قرآنی است.

مدیر‌عامل اتحادیه فرهنگی قرآن و عترت استان مازندران به اجرای طرح‌های مختلف قرآنی با همکاری مشترک ادارات و نهاد‌ها خبر داد و از مدیران استانی و شهرستانی خواست تا همکاری و همراهی لازم برای فعالیت‌های قرآنی استان مازندران را مورد توجه قرار دهند.

وی با بیان اینکه حضور مسافران مختلف و استفاده از محور سوادکوه برای حضور در شمال کشور و عبور از استان برای زیارت مشهد مقدس به ایجاد حساسیت‌های فرهنگی منجر می شود که مطالبه فرهنگی ملی را برای این موضوع داریم.

کریم‌نژاد به تعریف چارت داخلی اتحادیه فرهنگی قرآن و عترت استان مازندران و تدوین آیین‌نامه داخلی آن اشاره کرد و گفت: دیدار با استاندار مازندران و برنامه‌ریزی برای تجهیز مراکز قرآنی با استفاده از تسهیلات ارزان‌قیمت نیز از برنامه‌های ما است و از استاندار مازندران انتظار همراهی و همکاری در اجرای طرح‌های مختلف قرآنی را داریم.

اشتراک گذاری

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

952 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 سوادکوه نیوز. محفوظ است.
طراحی و اجرا شرکت یارس